Neakivaizdūs dalykai, kurie įspėja, kad santuoka baigėsi

Kartais santykiai iš šalies atrodo tobuli. Tačiau partneriai gali patirti nepatogumų santuokoje.  Tai susiję ne tik su banaliais buitiniais dalykais. Gana dažnai priežastys gali būti neaiškios.

Konfliktai

Tai normalu santykiuose. Tačiau jie turi būti išspręsti pokalbio ir kompromiso būdu. Jei tai yra tylėjimas ar tušti įžeidimai, tai prie nieko gero neprives.

Imitacija

Bet ne vienas kitam. Tiesa tokia, kad dažnai suaugę vaikai gali kopijuoti savo tėvų elgesį. Pavyzdžiui, jei mama ar tėtis užmezga naujus santykius, jų vaikai laikui bėgant nesąmoningai pradeda kopijuoti jų elgesį.

Lova

Ji turėtų būti erdvi ir patogi, kad partneriai miego metu jaustųsi patogiai ir pakankamai išsimiegotų. Taip yra dėl to, kad prastas miegas sukelia stresą, o tai gali sukelti šeiminio gyvenimo problemas ir, galiausiai, skyrybas.

Draugai

Kai kuriais atvejais būsimą išsiskyrimą gali lemti tai, ar sutuoktinis kritikuoja žmonos draugus. Taip nutinka dėl vyriškos ir moteriškos draugystės specifikos. Visgi pirmiesiems lengviau pakeisti draugų ratą, bet sunkiau sugyventi su tais, kurie jiems nepatinka.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.