Neblogas būdas išsiaiškinti, kas per žmogus stovi prieš jus

Yra labai paprastas būdas suprasti, kas tai per žmogus. Kokia jo širdis: gera ar pikta. Kiek jis linkęs išduoti, meluoti, pavydėti. Visa tai sužinoti nėra sudėtinga.

Žinoma, geras žmogus gali turėti krūvą trūkumų, tačiau kol kas galima sužinoti kuo jis “užkrėstas” iš prigimties: gėriu ar blogiu. Šito visiškai pakanka santykių pradžiai.

Viskas labai paprasta: kaip žmogus jūsų akivaizdoje kalba apie kitus, taip jis kitiems kalbės apie jus.

Reikia viso labo pasikalbėti su juo apie kitus. Pavyzdžiui, apie bendrus pažįstamus. Arba įžymybes – gražias ir sėkmingas. Ir pasiklausyti, ką jis kalba. Galbūt iš pradžių bus nepatiklus ir kalbės trumpai, jūs dar menkai pažįstami. Parodykite suinteresuotumą, palaikykite pokalbį.

Ir gali pasipilti tokie purvo srautai iš labai mielo žmogaus lūpų, kad jūs tik aiktelėsite ir iškart viską suprasite. Jis nepasakys apie nieką nė vieno gero žodžio, jei tik užeis kalba apie sėkmingus žmones. O bendriems pažįstamiems apskritai išnarstys visus kaulelius, pažers visas detales, išknis pačias nuodingiausias smulkmenas – beliks tik stebėtis. Štai taip, per pasakojimus apie kitus, žmogus atskleidžia savo tikrąją prigimtį. Ir parodo, ką jis kalbės jums už nugaros.

Geras žmogus irgi, žinoma, gali kažką leptelėti, tačiau be nuodų ir neapykantos. Jis smalsus, su susidomėjimu palaiko pokalbį, tačiau nekalba nieko bjauraus. Giria, užjaučia, gali dėl kažko papriekaištauti, tačiau tuojau pat suranda “smerktinam” žmogui pateisinimą.

-O, taip, šitas dainininkas išties žiauriai sustorėjo! Bet juk paskutiniu metu patyrė tiek streso, anksčiau ar vėliau grįš į normą… O taip, kolega tikrai pernelyg dažnai išgeria. Gaila gero vyruko. Bet gal tiesiog dar nesutiko savo svajonių merginos?

Žmogus kalba be pykčio. Be pavydo. Jeigu jo kalbas išgirstų tas, apie kurį kalbama – neturėtų dėl ko įsižeisti.

Tikriausiai yra ir tokių, kurie apskritai nieko nepatarinėja ir iškart keičia temą, pradeda kalbėti apie orus. Arba reikšmingai tyli. Tačiau tokie žmonės – beveik šventieji. Arba profesionalūs šnipai, apmokyti neišsiduoti. Man dar neteko tokių sutikti.

Svarbiausia yra tai, kad ką žmogus kalba apie kitus – tą ir apie jus kalbės. Ir lygiai taip pat su jumis elgsis. Jeigu jis širdyje nuodingas, būtinai jumis pasinaudos. Ir skleis apie jus bjaurias paskalas. Pasitikėti tokiu negalime jokiais atvejais.

Piktžodžiavimas – štai koks pagrindinis sergančios širdies požymis. Kaip supuvęs daiktas skleidžia bjaurų kvapą, taip supuvęs žmogus skleidžia aplink save dvokiančias kalbas.

O šiek tiek paplepėti… Tai viso labo socializuoto žmogaus požymis. Jeigu kalba be pykčio ar net su užuojauta ir supratimu – jis tiksliai nėra blogas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *