Neištikimiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Stereotipinė nuomonė teigia, kad vyrai dažniau išduoda moteris ir tam yra daugybė priežasčių. Nepaisant to, moterų neištikimybė nėra kažkoks stebuklas ir astrologai mano, kad labiausiai į ją linkusios šių 4 zodiako ženklų atstovės. Šios moterys dažniausiai būna išdavikės ir melagės, bet, žinoma, taip teigia tik žvaigždės! Juk iš tiesų gali būti visiškai kitaip…

1. Avinas

Avino ženklo atstovės yra kompanijos siela, jos mėgsta būti dėmesio centre ir yra pasirengusios dramatiškiausiems pokyčiams, kurie patenkintų jų troškimus. Šio ženklo atstovės per daug nesureikšmina išdavystės, dažnai tai yra tik nauja patirtis. Nepaisant to, kai šios moterys nuoširdžiai myli savo partnerius ir juose randa viską, ko joms reikia – niekada jo neišduoda.

Jos nėra pernelyg romantiškos ir nėra stiprios išreiškiant savo jausmus, tačiau neapgalvota rizika ne joms. Nuobodulys ir neviltis yra du veiksniai, verčiantys jas vėl jaustis „gyvomis“.

2. Liūtas

Santykiuose žavioms Liūto ženklo atstovėms reikia pripažinimo ir žavėjimosi jomis. Jos nėra linkusios ilgą laiką apgaudinėti partnerio. Jei Liūtės moterys nusprendžia būti neištikimos, tam jos turi labai rimtų priežasčių.

Visų pirma, neišsipildžiusios ambicijos ar aistros nebuvimas. Dažnai intriga iš jų pusės yra būdas patraukti dėmesį. Bet jei jos nori palaikyti santykius, tai iš tiesų yra beviltiškiausia išeitis. Pagrindinis sunkumas yra tas, kad Liūtės nėra linkusios demonstruoti savo jausmų. Tai, kad jos kažkuo nepatenkintos santykiuose, kartais paaiškėja per vėlai.

3. Jautis

Jaučio ženklo atstovės tiki tikra meile. Išdavusios partnerį jos to nuo jo neslepia, tačiau ir nesistengia palaikyti tolimesnių santykių. Jaučio atstovėms intymumas yra panašus į dvasinį ryšį, o dvasinis ir buitinis komfortas yra didžiosios vertybės. Jos negali būti šalia nemylimų žmonių ir ieško to vienintelio. Tuo pačiu metu išdavystė sukelia jose gilų kaltės jausmą – jos nenori išduoti, taip pat nenori ir būti apgautos.

Grėsmė komfortui yra dar viena priežastis, dėl kurios Jaučio atstovės gali paguodos ieškoti kitur. Jos mėgsta taiką, komfortą, gražius ir brangius dalykus, taip pat „padorius žmones“. Gyvenimas su skandalus mėgstančiais ir pavydžiais žmonėmis skirtas ne joms.

4. Žuvys

Romantiškos Žuvys dažnai ieško neatrastų aistrų. Jos gyvena svajonėse ir kartais praranda ryšį su realybe, idealizuodamos potencialų partnerį. Įkalinusios save naujuose santykiuose, jos gali toliau puoselėti senuosius, atsargiai slėpdamos išdavystės faktą ir bandydamos bet kokiomis priemonėmis viską ištaisyti. Jei vis dėlto paslaptis paaiškėja, tai laimingiausi yra tie žmonės, kurie sugeba joms atleisti.

Banalus partnerio neapibrėžtumas gali jas pastūmėti į neištikimybę. Žuvims reikia žmogaus, kuris suprastų jų subtilų dvasinį pasaulį ir neleistų pernelyg gilintis į išsigalvotus dalykus.

Moterų neištikimybė nėra blogesnė ar geresnė už vyrų neištikimybę, nes bet kokiu atveju sunku pateisinti tokį elgesį ir atleisti. Mes esame įpratę galvoti, kad moterys yra labiau linkusios pasiaukoti ir yra kantresnės, todėl išdavystė joms nėra labai būdinga. Bet ar tikrai taip? Kaip manote, ar šių zodiako ženklų atstovės yra išdavikės ir melagės?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.