Neleiskite, kad vienatvė įtikintų, jog meilė neįmanoma

Neleiskite, kad vienatvė pastūmėtų jus skambinti visiškai nereikalingiems žmonėms. Ši pagunda ypatingai sustiprėja vakarais, kai apima vienatvė ir liūdesys.

Neleiskite, kad vienatvė įtikintų pabendrauti su buvusiais, kuriems mažai rūpėjote ir kurie jumis nesirūpino. Nemanykite, kad žmonės iš praeities – tai jūsų vienintelis variantas, nes niekas kitas niekada jumis nesusidomės. Jūs neturite teisės žengti atgal, nes priekyje, ateityje jūsų laukia žmonės, kurie jus įvertins. Žmonės, kurių dar nesutikote, bet jie jau visai arti.

Neleiskite, kad vienatvė įtikintų radikaliai keisti šukuoseną, drabužius ar numesti 10 kilogramų. Jeigu norite visa tai padaryti dėl savo pačių dvasinės pusiausvyros išsaugojimo – darykite. Tačiau neklaidinkite savęs, galvodami, jog reikia visiškai save pakeisti, kad jus kažkas pamiltų. Nereikia keistis vardan kitų. Reikia daryti tai tik dėl savęs.

Neleiskite vienatvei kritikuoti to atspindžio, kurį regite veidrodyje. Neužsiciklinkite ties “trūkumais”. Nemanykite, kad jūs vieniši, o štai visi draugai turi laimingus santykius, nes jūs ne tokie patrauklūs kaip jie. Jūs unikalus. Tiesiog dar neradote reikiamo žmogaus. Juk visi žengia į priekį skirtingu tempu.

Neleiskite, kad vienatvė įtikintų pasiduoti ir nusiraminti. Nepulkite į santykius su pirmu pakliuvusiu žmogumi, juo labiau jeigu jis tolimas nuo jūsų standartų. Ieškokite to, kuris jus gerbs, vertins ir įkvėps. Neaukokite principų vien tam, kad nebereikėtų būti vienišam. Neleiskite, kad “ne jūsų” žmogus įsibrautų į jūsų pasaulį vien dėl to, kad jau nebeturite laiko ieškoti “savo” žmogaus.

Neleiskite, kad vienatvė įtikintų, jog esate nepatrauklūs ir pasmerkti likti vieni. Net jei šiuo momentu jaučiate nepasitikėjimą, turite suprasti, kad esate verti kokybiškų santykių. Esate verti žmogaus, kuris jus mylės. Kuris bus jums ištikimas. Neabejokite galimybe sutikti tokį žmogų. Tai būtinai įvyks, tiesiog reikia sukaupti kantrybės.

Neleiskite, vienatvei įtikinti, jog su jumis kažkas negerai, nes jūsų vertė visiškai neturi nieko bendro su statusu “vienišas-nevienišas”. Jums nereikalingas partneris, kad galėtumėte pasijausti vientisa ir pilnaverte asmenybe. Jūs jau dabar tokie esate. Jūs jau dabar nepakartojami. Niekada nekritikuokite ir nenuvertinkite savęs vien dėl to, kad esate vieniši. Ir niekada nesitenkinkite mažesniu vien dėl to, kad neliktumėte vieni. Vienatvės periodas – nuostabus laikas savęs pažinimui, jis daro jus geresniu ir stipresniu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *