Nenaudingi ir kenksmingi draugai

Žmogus “Aš kietesnis!

Šis žmogus niekada nieko nepadarys jūsų labui. Jus paaukštino darbe, susiradote puikią moterį – šis žmogus bet kokiu atveju suras ką pasakyti, kad sumenkintų jūsų pergalę. Iš kitos pusės, jis negali ramiai klausytis ir pasakojimų apie jūsų problemas. Nepriklausomai nuo to, kas jus ištiko, jis visada suras istoriją apie kažką siaubingesnio. Galbūt priežastis slypi charakteryje, skatinančiame visur ir visame kame su visais konkuruoti, o gal žmogus tiesiog baisiai savimi nepasitiki. Bet kokiu atveju šis žmogus tuščiai vagia jūsų laiką ir energiją.

Tikras draugas nuoširdžiai džiaugiasi jūsų pasiekimais ir išklauso problemas, nepertraukdamas, nebent jam norisi užjausti ir patarti.

Dramų karalienė

Nesvarbu, kad ji turi puikų darbą, o vyras pildo visus jos kaprizus. Vis tiek viskas negerai. Ji nuoširdžiai jaučiasi nelaiminga ir baisiai erzina, jeigu jau atvirai, kai pradeda dalintis su jumis savo bėdomis. Kad ir kas atsitiktų, viskas jai ne taip. Jūs galite iki užkimimo aiškinti žmogui, kad neverta visko imti taip giliai į širdį, tačiau žmogus atsisako jumis tikėti. Stiklinė visada pusiau tuščia. Kad ir kaip besistengtumėte, išgelbėti tokio draugo neįmanoma.

Prie viso to negatyvo, kuris jau egzistuoja jūsų gyvenime ir kurio negalite įtakoti, jums tikrai nereikalingas žmogus, kuris pastoviai temps jus žemyn. Toks žmogus neatneša nieko daugiau, kaip tik stresą. Jums to reikia?

Formuojantis kaltės jausmą

Praleisti visą dieną darbe? Nekantriai laukti rytinės treniruotės paplūdimyje, į kurią užsirašėte prieš savaitę ir kurios jums taip reikia? Tiesiog nėra noro kur nors eiti?

Visa tai šiam žmogui neturi jokios reikšmės. Jis privers jus jaustis kaltais dėl to, kad nenorite eiti į vakarėlį, vieno iš jo keistų draugelių gimtadienio proga. Nors matėte tą vyruką tik vieną kartą gyvenime ir netgi tiksliai nepamenate, kaip jis atrodo.

Neverta jaustis kaltu tik dėl to, kad nenorite nusigerti su mažai pažįstamu žmogumi. Ir įžeisti draugą, kuris nesupranta, jog jums reikia kartais pabūti vienam, kuris apskritai jūsų visiškai nesupranta. Jums nereikalingas draugas, kuris stengiasi apkrauti jus visiškai nereikalingais įsipareigojimais.

“Amžinai bankrutavęs”

Nereikia painioti tokio žmogaus su draugu, kuris dirba negailėdamas jėgų, bet dėl kažkokių sunkumų (mirė artimas žmogus, liga, susirgo žmona ir t.t.) negali suvesti galo su galu.

Kalba eina apie žmogų, kuriam finansiniai sunkumai – tai visada kieno nors svetima kaltė. Jis neturi pinigų, nes bosas idiotas ar kilo problemų su algos išmokėjimu. Jis nesiima jokios atsakomybės už tai, kas negero nutiko jo gyvenime. Jis amžinai neturi pinigų ir visgi jūs nematote, kad vyrukas bent pirštą pajudintų, kad kažkas pasikeistų.

Jeigu žmogus iš pradžių negali užsimokėti už savo dalį pietų, kuriuos užsakėte visai grupei, o paskui įmeta į Feisbuką nuotraukas, kuriose drybso šalia baseino ir nieko neveikia – jis jums ne draugas. Šita persona paprasčiausiai naudojasi žmonėmis. Ir jums toks draugas nereikalingas, nežiūrint į tai, kad su juo gali būti labai linksma.

Paskalų skleidėjas

Atrodytų, visi turėtume vengti tokio žmogaus, tačiau kartais būna pakankamai linksma išklausyti visas tas sultingas naujienas, kurių jis prikaupė savo arsenale. Tačiau linksma būna tik tol, kol kalbama ne apie jus. Net jeigu jūsų gyvenime nevyksta nieko ypatingo, toks žmogus vis tiek suras būdų, kaip iškraipyti jūsų žodžius, pasakodamas apie jus kitam pašnekovui.

Gyvenime ateina momentas, kai kyla noras apsupti save žmonėmis, kuriais galima pasikliauti ir tokiam žmogui tarp jų ne vieta.

Kai kalba eina apie jūsų brangias laisvalaikio valandas, kokybė turi imti viršų kiekybės atžvilgiu. Visi šie penki žmonių tipai – tai tarsi pigus vynas prastame bare, nuo, kurio paskui skauda galvą. Gal jau pakaks užsisakinėti surogatus, juk galite sau leisti kai ką geriau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *