Nepelnytai nuvertinti dalykai, kurie daro žmogų puikiu partneriu

Kokie nuvertinti dalykai gali padaryti jus itin puikiu romantiniu partneriu? Nebūtina išsiskirti vien ryškiais bruožais. Yra dalykų, kurie nepelnytai nuvertinami. Pažvelkime atidžiau.

Pastovumas

Mitas: pastovūs žmonės yra nuobodūs, jiems trūksta spontaniškumo ir nuotykių troškimo.

Pastovumas yra sėkmingų santykių pagrindas. Tačiau jis nereiškia, jog toks partneris negali maloniai nustebinti. Pastovumas pasireiškia gebėjimu būti nuosekliam ir pabaigti tai, kas pradėta. Vadinasi, toks žmogus nuosekliai dirba prie projekto, kol jį įvykdo. Jis turi tam tikras vertybes ir principus bei jų laikosi iki pat galo. Tad argi pastovumas ne patraukli savybė?

Pusiausvyra

Mitas: visi aistringi meilužiai yra emociškai nestabilūs.

Tai, kad esate harmoningas žmogus, dar nereiškia, kad nesate apdovanotas aistringu temperamentu, kurį galite parodyti tiek konferencijų salėje, tiek miegamajame, arba kad jūs monotoniškai svarstote privalumus ir trūkumus prieš imdamasis kiekvieno žingsnio.

Harmoningi žmonės pasižymi ypatingu stabilumu, kuris leidžia jiems išlikti vandens paviršiuje, net ir siaučiant stipriai audrai. Jie nenusimena dėl smulkmenų ir toliau eina į priekį iki pabaigos. Jie gerbia kitų mintis ir jausmus, net jei viduje su tomis nuomonėmis nesutinka. Jie nepasiduoda panikai. Juk būtų gera turėti tokį partnerį, ar ne?

Atvirumas

Mitas: atviriems žmonėms trūksta vientisumo ir jie nežino, ko nori.

Tai, kad esate atviras, visai nereiškia, kad neturite moralinių principų, ir kad esate pasirengęs daryti viską, kas tik šaus į galvą. Būti atviram reiškia būti pasiruošusiam naujiems potyriams ir eksperimentams. Tai reiškia išklausyti visas nuomones prieš priimant sprendimą ar ką nors smerkiant. Su tokiu partneriu smagu, nes jis nesibodės išbandyti ką nors nauja ar neįprasta.

Švelnumas

Mitas: švelnūs žmonės yra silpni ir neįdomūs.

Švelnumas nėra jėgos priešingybė, o stiprybės pagrindas. Jautrumas yra stipri savybė. Būti švelniam reiškia nebijoti parodyti savo širdį ir pažeidžiamas vietas. Tai reiškia, kad užjaučiate kitus ir elgiatės su jais švelniai. Toks žmogus nuolankiai pripažįsta savo silpnybę. Toks partneris bus vienas geriausių jūsų palaikytojų.

Ribos

Mitas: ribos yra tokie kvaili dalykai, kuriuos nustoji pastebėti, kai įsimyli.

Ribos yra būtinos kiekvienuose santykiuose. Ribų buvimas mažina painiavą ir leidžia aiškiau bendrauti. Ribų nustatymas reiškia, kad jūs slapta nesipiktinsite tuo, kaip leidžiate kitam žmogui su jumis elgtis. Tai reiškia, kad turite savivertę, be kurios negalėsite gerbti savo partnerio.

Tai taip pat reiškia, kad jūs ir jūsų partneris žinote, kokias pozicijas užimate vienas kito atžvilgiu, ir kas nutiks, jei peržengsite liniją. Turėti ribas reiškia suprasti, kad sveiki santykiai grindžiami prisitaikymu, o ne pasiaukojimu.

Šie nepelnytai nuvertinti dalykai iš tiesų yra svarbūs santykiuose. Atkreipkite dėmesį ir nebijokite atskleisti bent kelis iš jų, jei jie jums būdingi. Tai nėra silpnybės. Paverskite juos stiprybėmis.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.