Netekėkite, kol apie savo partnerį nesužinosite šių dalykų

Nesvarbu, kiek laiko tęsiasi jūsų santykiai, psichologai pataria nežengti prie altoriaus, kol apie savo partnerį neišsiaiškinote šių svarbiausių dalykų:

1. Ar jis nori vaikų?

Jei nesutariate šiuo klausimu, geriausia tiesiog nutraukti santykius. Aptarkite, kiek vaikų norite turėti, ir kada turėtumėte susilaukti pirmagimio. Šiuo klausimu nė vienas neturėtų aukotis, todėl visa tai geriausia išsiaiškinti dar iki vestuvių.

2. Kokia jo finansinė padėtis ir kaip jis elgiasi su pinigais?

Daugybė skyrybų įvyksta būtent dėl netinkamo šeimos biudžeto tvarkymo. Išsiaiškinkite, ar jūsų partneris turi finansinių įsipareigojimų ir ar turimas skolas visada padengia laiku.

3. Kaip jis sutaria su kitais žmonėmis?

Tai daug ką pasako. Stebėkite, ar jis mandagiai bendrauja su aptarnaujančiu personalu, ar jis nėra linkęs veltis į konfliktus, ir t.t.

4. Ar jam patinka tiesiog apsikabinti?

Prisilietimai yra labai svarbūs, todėl stebėkite, kaip jis reaguoja, kai jį apsikabinate viešumoje, kai paimate už rankos, ir t.t. Seksualinis potraukis gali laikui bėgant išblėsti, tačiau švelnūs prisilietimai vis tiek išliks svarbūs.

5. Kaip jis elgiasi konfliktinėje situacijoje?

Stebėkite, ar jis geba kontroliuoti savo emocijas, ir kaip jis elgiasi supykęs. Puikiu santykių išbandymu gali tapti ilga kelionė, kurios metu tikrai gali pasitaikyti įvairių nesutarimų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *