Nusivylimai

Nusivylimai – neatskiriama gyvenimo dalis. Tačiau vietoje to, kad pradėtume save kritikuoti, manau, vertėtų pažvelgti į nusivylimą iš kitos pusės ir gauti iš jo naudingų pamokų.

Bet koks nusivylimas parodo, kad pasaulyje nėra nieko pastovaus, absoliutaus ir neginčijamo. Tai, ką turime dabar, rytoj gali pradingti. Nusivylimas moko mėgautis gerais momentais būtent tada, kai tuos momentus išgyvenate. Mokykitės gyventi dabartimi, nes praeities jau nebėra ir mes neturime nė menkiausio supratimo, ką atneš rytojus.

Gaunate papildomos informacijos apie save. Be nusivylimų neįmanoma augti, tobulėti ir aiškiai suprasti, kuo esate ir ko norite iš gyvenimo.

Nors nusivylimas neduoda, ko norite, bet užtat dabar tiksliai žinote, ko nenorite. Galbūt jūs net nesuvokiate, kas jums nepatinka, kol su jumis to nenutinka. O dabar jau žinote. Vadinasi, ateityje nešvaistysite laiko ir pastangų analogiškoms klaidoms kartoti.

Pradedate vertinti tai, ką turite. Ir dėkoti už tai reikia nusivylimams. Kai jums blogai, imate laikyti nusivylimą tikra pasaulio pabaiga. Tačiau nesėkmėse ištinka visus. Jeigu apsikrausite problemomis, jos galiausiai jus prislėgs. Nepriklausomai nuo to, koks didelis nusivylimas, jis nėra mirtinas.

Nusivylimai moko kantrybės. Jeigu negavote, ko norėjote, tai dar nereiškia, kad negausite to niekada. Viskas priklauso nuo jūsų: norite atsisakyti svajonės, ar ne? Tai, kas įvyksta greitai ir lengvai, dažniausiai neturi jokios ypatingos vertės. Apdovanojimas už pastangas tuo saldesnis, kuo daugiau dirbote, kuo atkakliau siekėte tikslo.

Nusivylimai moko pripažinti savo trūkumus ir privalumus. Taip, tai labai sudėtinga, ypač jeigu esate tipiškas perfekcionistas. Bet net ir šiuo atveju nusivylimas išmokys išlikti emociškai stabiliam ir motyvuotam. Žmogus negali turėti visko, ko tik užsimanė. Dėl to reikia išmokti susidėlioti prioritetus, o kai kuriais atvejais eiti į kompromisus.

Puiku, kad išsikėlėte tikslą ir nusiteikėte jo siekti. Ir vis dėlto, gyvenimas – tai ne kelionės punktas, gyvenimas – tai pati kelionė, kurios dėka jaučiatės gyvu žmogumi. Nereikia kankintis dėl kiekvieno nusivylimo, nes viskas šiame gyvenime ateina ir praeina – ir gėris, ir blogis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *