Padėkite tai ant palangės ir pamirškite aprasojusius miegamojo langus

Pastebėjote, kad po nakties miegamojo langai aprasoja? Kasdien tenka valyti langus, kad pašalintumėte vandens perteklių? Pasirodo, su tuo kovoti tikrai nėra sunku: tereikia naudoti vieną paprastą priemonę.

Kodėl rasoja langai?

Įdomu, kodėl per naktį langai aprasoja? Taip yra dėl drėgmės pertekliaus, kuri yra gana dažna gyvenamųjų pastatų problema. Tai ypač pastebima rudenį ir žiemą. Šio reiškinio priežastys yra kelios. Pirmoji priežastis  yra vidaus ir lauko temperatūrų skirtumas. Drėgmės perteklius gali atsirasti ir dėl netinkamos pastato konstrukcijos.

Antra priežastis – veikla, kurią atliekame kiekvieną dieną. Mes plauname indus, gaminame maistą, ir t.t., todėl susidaro vandens garai. Žinoma, nedidelis vandens kiekis yra visiškai natūralus dalykas, tačiau tuomet, jei vandens kiekis yra labai didelis, tai jau tampa problema. Kodėl miegamojo langų rasojimas turėtų kelti nerimą? Drėgmė skatina grybelių ir bakterijų dauginimąsi, todėl tai gali lemti kvėpavimo takų ligų ir alergijų atsiradimą.

Kaip su tuo kovoti?

Nesvarbu, kokiame name gyvenate: naujame ar sename, bet kuriuo atveju jums gali tekti kovoti su langų rasojimu. Tai yra tikrai nemažas nepatogumas, nes rasojantys langai riboja matomumą ir šviesos srautą. Be to, kiekvieną rytą po nakties ant langų atsiranda vandens, todėl juos reikia nušluostyti.

Jei svajojate apie tai, kad langai daugiau niekada nerasotų, galite išbandyti tam tikras priemones. Viena jų – drėgmės rinkiklis, kuris pašalina drėgmės perteklių ir padeda išvengti pelėsio ir grybelio dauginimosi. Tereikia ant palangės padėti dubenį su maišeliu ryžių. Jei langas didelis, pastatykite kelis dubenėlius. Taip pat galite suberti ryžius į seną kojinę. Ryžiai sugers didžiąją dalį drėgmės ir jums nereikės jaudintis dėl aprasojusių langų.

Panašiai veikia ir soda, kurią galite suberti į lėkštę ar dubenėlį. Ant palangės palikta soda turi tokį patį poveikį kaip ir ryžiai. Sodą ar ryžius svarbu kasdien pakeisti naujais, nes priešingu atveju ši priemonė nebus veiksminga.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *