Pagal kokias frazes galime suprasti, kad artimieji mus nuvertina

Tiesą sakant, ne visi supranta negatyvų nuvertinimo aspektą. Tiksliau, žmonės to aspekto deramai neįvertina, o jis tikrai gali sukelti labai neigiamų pasekmių. Todėl svarbu mokėti atpažinti momentus, kai mylimi žmonės mus nuvertina. Labai gaila, bet visas šias frazes galime išgirsti iš pačių artimiausių ir mylimiausių.

Pirmoji frazė: „šis dalykas – ne tau“. Ir bet kokios kitos panašios frazės, rodančios, kad žmogus abejoja jūsų sugebėjimais. Tai – jūsų jėgų ir sugebėjimų nuvertinimas.

Toks nuvertinimas gali priversti jus patį juo patikėti. Patikėti, kad jums nieko neišeis. Galbūt atėjote paprašyti patarimo, ir štai po tokių žodžių pradingsta bet koks noras ką nors kurti ar išbandyti. Tiesiog jums artimas žmogus pats savimi netiki, todėl galvoja, kad ir kitiems negali sektis. Su tokiu artimuoju geriau apskritai nesitarti.

Antroji frazė: „tu perdedi“. Šiuo atveju nuvertinami, devalvuojami jūsų jausmai. Pavyzdžiui, jūs išgyvenate išsiskyrimą arba netekote darbo. O mylimas žmogus sako: „Nusiramink, tu amžinai viską perdedi“. Viena vertus, žmogus nori jus nuraminti, o iš kitos pusės jis jus nuvertina.

Šiuo atveju, patirdami tokį spaudimą, galite pradėti dažniau slėpti ir slopinti savo jausmus. Galite pamanyti, kad taip, iš tiesų, jūs perdedate. Tačiau kuo dažniau tai laikote savyje, tuo darosi blogiau. Tai turės įtakos nuotaikai ir net sveikatai. Geriau iš karto išlieti savo emocijas iki galo ir toliau ramiai gyventi.

Ir paskutinė frazė, apie kurią norėčiau pakalbėti, skamba taip: „Na, mes gi jau nusprendėme“ arba „Liaukis, ką čia kalbi“. Frazės, kurios nuvertina jūsų nuomonę. Pavyzdžiui, svarstote su artimu žmogumi, kur šį vakarą nueiti, artimasis yra už kavinę, bet jums šiandien į kavinę nesinori. Jūs apie tai pasakote ir užuot paieškojęs abiem tinkančios alternatyvos, mylimas žmogus gali jums pasakyti: „Na, mes gi jau nusprendėme“ arba „Liaukis, ką čia kalbi“.

Tai – tavo nuomonės nuvertinimas. Nesvarbu, ką tu galvoji ir kalbi. Jei artimi žmonės tai darys dažnai, laikui bėgant bus vis sunkiau ir sunkiau išsakyti savo nuomonę. Kai kurie žmonės galiausiai visiškai nustoja tai daryti. Kitaip sakant, nuvertinimas veda į tai, kad žmogus galiausiai susitaiko su faktu, kad jo niekas nesiklauso, kad jis niekam neįdomus. Liūdna.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *