Pagrindinės gero tėvo savybės

Vyras, auginantis savo vaiką, vargu ar kada nors pasakytų, kad jis vaikui yra blogas tėvas. Jis gali išlikti neutralus arba nieko nepasakyti šia tema. Tačiau giliai širdyje jis dažnai abejoja, ar elgiasi teisingai, ar tinkamai viską daro. Žinoma, visi daro klaidų. Tačiau tai ne visada reiškia, kad vyras yra blogas tėvas. Jis gali būti geras tėtis, net jei ir turi trūkumų ar kokių nors negerų charakterio bruožų. Apie tai galima spręsti iš keleto požymių.

Vyras rodo vaikui savo jausmus

Dažnai tėčiui atrodo, kad vaikas jau žino, kad jis jį myli, kas yra jo sielos viduje. Visa tai tiesa, tačiau papildomas priminimas apie tai niekada nepakenktų. Tėtis turėtų parodyti savo vaikui, ką jaučia, ir rodyti jam savo meilę kuo dažniau. Jis neturėtų samprotauti, kad tikras vyras neturi būti jautrus ir turi būti tik kietas, nes tai nenaudinga jo augančiam vaikui.

Jei tėvas tai supranta, jei pasako vaikui apie savo jausmus ir nebijo to gana dažnai daryti, jis pagrįstai gali būti laikomas geru tėčiu.

Vyras yra pasirengęs apsaugoti savo šeimą

Ir ne tik žodžiais, bet ir darbais. Ir jis tai parodo visais įmanomais būdais. Taip elgiasi tikras šeimos tėvas. Jis niekada nebūna abejingas, visada žino, kas vyksta su jo artimaisiais.

Jis niekam neperkelia atsakomybės, mielai ją prisiima sau. Toks vyras tikrai visada duos vaikui atsiremti sunkią akimirką, palaikys jį pačioje sudėtingiausioje situacijoje.

Vyras neužgniaužia savo vaiko

Jis tik sukuria terpę jam tobulėti. Gali būti, kad jis nesupranta vaikų interesų, negali jais dalytis, bet jis žino, kad jo sūnus ar dukra yra gabūs tam tikroje veikloje.

Jis neauklės vaiko pagal save, nedarys jam spaudimo, o tik nurodys bei paragins, ką jam vertėtų daryti, kad gautų norimą rezultatą.

Geram tėvui būdingi visi šie bruožai. Jis visą laiką vienaip ar kitaip demonstruoja šias savybes, o tai yra tik į naudą jo vaikui, tolesniam mažylio vystymuisi ir asmeniniam augimui.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *