Pagrindiniai Visatos dėsniai: ką daryti, kai gyvenimas negerėja?

Viskas mūsų pasaulyje veikia pagal tam tikrus pagrindinius Visatos dėsnius. Bioenergetikos ekspertai papasakojo, kaip pasinaudoti šiais dėsniais, kad pakeistumėte savo gyvenimą ir paspartintumėte teigiamų permainų atsiradimą.

Ekspertai pažymi, kad sėkmės nepakanka, kad atsikratytumėte blogo savo gyvenimo periodo. Svarbu teisingai įvertinti situaciją ir tiesiog judėti pirmyn, nepamirštant to, kas bus aprašyta šiame straipsnyje.

Cirkuliacijos dėsnis

Pirmasis ir vienas svarbiausių dėsnių. Jis mums sako, kad viskas pasaulyje yra cikliška. Jei šiuo metu išgyvenate juodąjį laikotarpį, tai reiškia, kad artėja šviesusis laikotarpis. Viskas bus puiku, jei tik nepamiršite, kad ne visada viskas būna tik gerai. Kartais tenka susitaikyti su sunkumais ir pasisemti gyvenimiškos išminties.

Pakeičiamumo dėsnis

Jei desperatiškai bandote pakeisti savo gyvenimą, bet jums nesiseka, galbūt pirmiausia turėtumėte ko nors atsikratyti. Laimė neateina ten, kur jai nėra vietos. Stenkitės atsikratyti nemalonių minčių ar dalykų, kurie primena jums praeitį, problemas ir negatyvumą. Jei norite kažko naujo, turite atsikratyti seno. Ši taisyklė galioja visada ir visur, visiems žmonėms. Laimė neateina atsitiktinai. Jis ateina, kai esate pasirengę ją priimti.

Traukos dėsnis

Jei ko nors norite, pagalvokite apie tai. Nedvejodami įsivaizduokite tą akimirką, kai džiaugsitės gavę tai, apie ką taip ilgai svajojote. Jei tikitės, kad jūsų gyvenimas pagerės, tai būtent taip ir bus. Nuvykite mintis, kad tai neįmanoma. Tuomet tikrai būsite laimingi. Tai bus tik laiko klausimas, kada.

Atlygio dėsnis

Kai darysite gerus dalykus, jie jums sugrįš su kaupu. Jei tikrai norite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, turite daryti daugiau gerų darbų. Gali būti, kad jūsų gyvenimas negerėja, nes negalite į pasaulį atnešti gėrio ir meilės. Niekas neprašo jūsų visą savo laiką skirti benamiams gyvūnams ar padėti pagyvenusiems žmonėms. Tiesiog stenkitės retkarčiais daryti gerus darbus. Tai geriausia, ką galite padaryti dėl savęs ir savo gyvenimo.

Atleidimo dėsnis

Visata nori, kad mes su jumis atleistume nuoskaudas, o ne jas kauptume. Visos mūsų nuoskaudos, pyktis ir nesugebėjimas atleisti aplinkiniams kaupiasi ir blokuoja čakras. Visata yra kūrybinga, todėl ir mes su jumis turime būti kuo kūrybiškesni. Jei norite rasti laimę ir gyventi toliau, turite išvalyti savo protą nuo blogų minčių ir atleisti visiems, kurie praeityje jums darė ką nors blogo.

Laisvos valios dėsnis

Likimas nėra iš anksto nulemtas. Galite tai pakeisti čia ir dabar. Jūsų ateitis priklauso tik nuo jūsų. Taip, yra tam tikros karminės užduotys ir aukščiausias tikslas, bet jūsų kelias vis tiek bus toks, kokio norite – nei daugiau, nei mažiau. Likimas yra jūsų pasirinkimų pasekmė, o ne Visatos užgaida. Darykite tai, kas jums patinka, ir elkitės taip, kaip jums atrodo tinkama.

Unikalumo dėsnis

Pasaulyje nėra dviejų vienodų žmonių. Mūsų vidiniai pasauliai ir mintys tokie skirtingi, kad jų neįmanoma sulyginti. Esate unikalus – nepamirškite to! Niekada nelyginkite savęs su kitais ir niekam nepavydėkite. Tai labai svarbu, nes priešingu atveju jūsų gyvenimas bus nepakeliamai sunkus. Eikite savo keliu, nebijokite siekti tobulumo.

Valios dėsnis

Kai tik būsite pasiruošę keisti savo gyvenimą į gerąją pusę, Visata tuoj pat pradės siųsti jums naujas galimybes bei suteiks sėkmę. Tai ir bus ryžtas, kuris suteiks jums galimybę gauti laimingą gyvenimo bilietą. Atminkite, kad be pasitikėjimo savimi ir ambicijų nieko nepavyks.

Prašymo dėsnis

Jei jums ko nors reikia, galite to paprašyti Dievo ir Visatos. Nebijokite prašyti! Tai darykite maldos forma, arba panorėkite per gimtadienius, pamatę krintančią žvaigždę ir pan. Kas nebijo prašyti ko nors gero, tas tai ir gauna. Svarbiausia – nelaukti momentalaus Visatos atsako į šį prašymą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *