Pamilkite savo baimes

Pamilkite tai, kas jus baugina. Kas kelia nerimą ir neduoda užmigti. Kas persekioja ir tyčiojasi iš jūsų daugybę metų. Jeigu negalite to įveikti – tiesiog pamilkite.

Pamilkite, kas vienodai stipriai baugina ir traukia. Ką visada svajojote padaryti, tačiau nesiryžote, nes bjaurus ir įkyrus balselis jūsų viduje įtikinėjo susilaikyti nuo tokio žingsnio.

Pamilkite tuos monstrus, kurie naktimis slapstosi po spinta ir po lova. Vaiduoklius iš savo praeities. Tuos gyvenimo etapus, kuriuos taip norisi pamiršti. Ir visus įsitikinimus, kurių laikotės ir kurie iš tikrųjų nieko neverti ir nesvarbūs.

Nes kai tik visa tai pamilsite, jūs leisite tam išeiti.

Pamilkite savo neišmanymą. Koks nuobodus būtų gyvenimas, jeigu tiksliai žinotumėte, kas įvyks toliau! O jeigu žinotumėte, tai ar imtumėte apskritai kažką daryti? Mėgaukitės kelio posūkiais, netikėtomis aklavietėmis ir neribotu skaičiumi krypčių, kuriomis galite pasukti. Nes galite kažko ir nežinoti, bet tai bus kaip tik tie momentai, kurie paverčia gyvenimą ypatingu ir nepakartojamu. Tai momentai, kai mes išties jaučiame, jog gyvename.

Pamilkite netgi mirties koncepciją. Laikas, kurį mes čia praleisime, yra ribotas. Dėl to, kai tik galutinai tai suvoksite, pradėsite gyventi pilnu pajėgumu. Būtent gyventi, o ne šiaip egzistuoti. Pamilkite savo buvimą ir suvokite, kad esate čia šiuo momentu ne atsitiktinai. Kai išmoksite mylėti save, savo šansus ir galimybes, labai greitai suprasite, kas jums svarbu, o ko galite be ypatingo apgailestavimo atsisakyti.

Pamilkite žodį “ne” ir galimybę, kad jus atstums. Nes jūsų tai niekaip neįtakoja. Žodis “ne” – tai viso labo gyvenimo instrumentas, kurio pagalba jis padeda jums išvengti viso to, kas jums neskirta. Kad galima būtų nukreipti jus link tų nuostabių dalykų, kurie sukurti būtent jums. Vienas žmogus išeina, kitas – ateina. Vienos durys užsitrenkia, o kitos visada atsidaro.

Pamilkite savo problemas. Jos gali jus slėgti, jums norisi, kad jų nebūtų, tačiau problemos egzistuoja dėl kažkokios konkrečios priežasties. Jos leidžia jums kažką išmokti. Ko gyvenimas stengiasi mus išmokyti? Kaip panaudoti problemas, kad jos taptų stimulu augimui? Kai imsite ieškoti visuose gyvenimiškuose sunkumuose šansų ir galimybių, jūs iškart imsite tuos šansus pastebėti.

Pamilkite visa tai, kas jus liūdina. Grubų oficiantą kavinėje. Kiekvieną toksišką partnerį, sudaužiusį jums širdį. Kiekvieną viršininką, kuris varė jus iš proto ir kurį stengėtės apeiti iš tolo. Nes tarp jūsų ir jų yra nematomas veidrodis. Visuose šiuose “bloguose” žmonėse esama to, ką turite ir jūs patys savo viduje. Liaukitės juos smerkti.

Pamilkite visas savo baimes, nusivylimus, jus jaudinančius klausimus ir rūpesčius, kurie jau seniai sukasi galvoje. Pamilkite visa tai, nes šiame pasaulyje nėra nė vieno žmogaus, kuris gyventų be baimės, problemų ir rūpesčių. Visa tai egzistuoja ne tam, kad padarytų jums žalos, o tam, kad taptumėte geresni ir stipresni. Dėl to pamilkite visa tai ir paleiskite.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *