Panašus traukia panašų

Kuriant santykius su artimaisiais ar vaikais ar nusprendus keisti gyvenimą, padėti sau ir artimiesiems, labai svarbu žinoti tris labai svarbius dėsnius, pagal kuriuos veikia šis pasaulis ir kurie atsakys jums į daugybę klausimų.

Pirmasis dėsnis visiems puikiai žinomas:

Panašus traukia panašų

Savo vidine būsena mes pritraukiame į savo gyvenimą atitinkamus įvykius ir žmones.

Dėl to visoms moterims, kurios trokšta gauti tikrą vyrą, reikia iš pradžių tapti tikra moterimi, su visu moteriškų bruožų ir ypatumų rinkiniu. Jeigu norite, kad žmonės skaitytųsi su jūsų jausmais, skaitykitės su kitų žmonių jausmais. Trumpiau tariant – elkitės su žmonėmis taip, kaip norėtumėte, kad jie elgtųsi su jumis.

Jei norite būti turtingi – liaukitės slampinėti po išparduotuves, jos tik pritrauks skurdą.

Jei norite šalia savęs matyti gerus, jus mylinčius žmones – iškuopkite savyje susikaupusį negatyvą, pakeiskite mąstymo būdą.

Dažnai girdžiu iš moterų: “Jos vyras šioks ir anoks, o juk ji tokia šviesi ir gera moteris!” Deja, tai melas. Taip nebūna. Reiškia, jos viduje veikia destruktyvios programos, kurios pritraukė tokį vyrą. Ne veltui sakoma, kad moteris yra verta būtent to vyro, kurį šiuo metu turi.

Mano klientėms kartais irgi taip nutinka. Dirbau su mergina, iš pažiūros labai miela, gera, gražia, ji visiems pirko dovanas, apie visus galvojo, tačiau prie jos pastoviai kibo neadekvatūs vyriškiai, kartą ją bandė išprievartauti, o kiti vaikinai tyčiojosi iš jos, kaip tik norėjo. Terapijos metu išplaukė labai galingos savęs naikinimo programos, mergina nesąmoningai traukė prie savęs viską, kas ją griovė.

Ir priešingai: kai mūsų viduje – džiaugsmas ir gerovė, tuomet net visiškai smukę žmonės pradeda keistis greta mūsų, tampa pozityvesniais. Teisingai nusiteikite ir netrukus sulauksite gyvenime sau reikalingų žmonių.

Antrasis dėsnis irgi pakankamai plačiai žinomas, gal kiek menkiau nei pirmasis:

Panašu gimdo panašų

Liaudiškai tariant: “Obuolys nuo obels…” Ir tai visiškai teisinga.

Bet koks veiksmas provokuoja panašius veiksmus. Jeigu blogai elgiatės su tėvais, nelaukite, kad jūsų vaikas su jumis gerai elgsis, net jeigu auklėsite jį iš visų jėgų.

Kai dirbau trenere verslo projekte Diamond Alliance, vadovė dar tada man paaiškino: “Mokyk tik to, ką darai pati. Verslas veikia tokiu būdu, kad pavaldiniai visiškai kopijuoja vadovo stilių. Ir jeigu jis diletantas, tai ir pavaldiniai bus diletantai, jeigu jis tinginys, tai ir pavaldiniai tinginiaus, jeigu jis sąžiningas, tai ir jie bus sąžiningi. Dėl to svarbiausia yra tai, kuo esi tu pati, o ne tai, ko juos mokai!”

Dėl to pasižiūrėkite, kas esate ir ką kuriate. Su kokia nuotaika.

Yra ir gera naujiena, susijusi su šiuo dėsniu. Jeigu santykiuose pradėjote elgtis moteriškai, jei nuoširdžiai ir su džiaugsmu atliekate savo pareigas, tai partneris, kad ir koks jis bebūtų, pradeda elgtis vyriškai, ima rūpintis jumis. Tai tik laiko ir jūsų sąžiningumo savo pačios adresu klausimas.

Trečiasis dėsnis mažai žinomas, tačiau labai svarbus:

Tai, kas negali tapti panašiu – atmetama

Jeigu tapome geri, elgiamės padoriai ir normaliai elgiamės su aplinkiniais, o kažkas iš mūsų aplinkos tokio rezultato pasiekti negali – jūsų bendravimas nutrūksta, pasaulis, Visata pašalina tą žmogų iš jūsų akiračio.

Jeigu tapote moteriška, mylinčia, o vyras nepajėgus keistis, nenori dirbti su savimi, tobulėti, neleidžia gimdyti vaikų, tai pasaulis padarys taip, kad jis be didelių problemų ir dramų pasišalins iš jūsų gyvenimo, o jūsų aplinkoje pasirodys kitas, panašus į jus.

Jeigu pradėjote mąstyti pozityviai ir siekiate tobulėti, o jūsų draugės kaip ir anksčiau dalinasi paskalomis apie visus ir viską aplinkui ir bando įtraukti dar ir jus į šitą savo veiklą, netrukus pasaulis supažindins jus su naujomis draugėmis.

Viskas, ką reikia padaryti – dirbti su savimi ir tik su savimi.

Tai vienintelis šansas labai daug ką pakeisti gyvenime.

Dėl to apsikuopkite viduje nuo viso negatyvo ir nusiteikite gyventi teisinga linkme.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *