Pasinaudokite šio pigiausio produkto galia ir atsisveikinkite su pelėsiu ant palangės

Pelėsis atsiranda ne tik vonios kambario kampuose. Jis taip pat atsiranda aplink palanges. Juk jas veikia drėgmė, šiltas oras ir įvairūs nešvarumai. Kaip pašalinti pelėsį nuo palangės?

Svarbu, kad pelėsio atsikratytumėte kuo greičiau. Priešingu atveju jis gali greitai išplisti ant durų rėmų ar net sienų.

Kaip atsikratyti pelėsio naudojant actą

Pirmiausia paruoškite visus reikiamus ingredientus:

· Actą

· Buteliuką su purkštuku

· Pirštines

· Popierinius rankšluosčius

· Dantų šepetėlį

· Apsauginius akinius ir kaukę.

Užsidėkite apsaugines priemones ir nusausinkite palangę. Ant jos neturi likti jokios drėgmės. Tada į buteliuką su purkštuku įpilkite stiklinę acto. Kruopščiai apipurkškite vietą, kurioje atsirado pelėsis. Palikite actą maždaug valandai. Praėjus šiam laikui, paimkite dantų šepetėlį ir gerai nušveiskite visas pelėsiu apaugusias palangės dalis. Vėliau acto likučius pašalinkite naudodami popierinius rankšluosčius.

Dabar įvertinkite, ar pavyko visiškai atsikratyti pelėsio. Atidžiai apžiūrėkite palangę. Turite žinoti, kad net iš vienos nedidelės pelėsio dėmelės greitai išsivystys visa kolonija. Jei palangė kurioje nors vietoje vis dar yra užkrėsta, paruoškite tirpalą su balikliu.

Kaip pašalinti atsparų pelėsį?

Įpilkite vieną puodelį baliklio ir vieną puodelį šalto vandens į buteliuką su purkštuku. Tada buteliuką pakratykite ir išpurkškite tirpalą ant itin atsparaus pelėsio. Tada naudokite šepetėlį, kad visiškai atsikratytumėte pelėsio. Galiausiai gerai nuvalykite palangę.

Arba šiame tirpale pamirkykite vatos diskelį ir palikite jį ant pelėsio vietos porai valandų. Tada nuvalykite tirpalą ir nuplaukite palangę paprastu vandeniu.

Kaip išvengti pelėsio ant palangės?

· Pasirūpinkite tinkamu vėdinimu ir neleiskite vandeniui nusėsti ant langų. Geriausia rinktis langus su orlaidėmis, kurios užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją. Didelė klaida yra kruopščiai užsandarinti langus ir rudenį bei žiemą nebevėdinti.

· Palanges prižiūrėkite, kad jos būtų švarios, pašalinkite nuo jų nešvarumus, naminių gyvūnų plaukus ir dulkes. Visi nešvarumai yra puiki terpė veistis pelėsiui.

· Durų rėmus ar palanges galite padengti specialiais nuo pelėsio apsaugančiais dažais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *