Pasirinkimo galia

Ar naudojatės šia išties stebuklinga dovana? Pasirinkimo dovana. Ar žinote, kad nuo jūsų kasdieninio sąmoningo pasirinkimo priklauso absoliučiai viskas – sveikata, dvasinė pusiausvyra, santykiai su kitais žmonėmis, likimas? Ir kalba eina ne apie lemtingą partnerio, profesijos ar gyvenamos vietos pasirinkimą. Kalba eina apie pasirinkimą, kurį kiekvienas darome kiekvieną dieną, pačiose banaliausiose kasdienybės situacijose.

Tik jūs pats ryte pasirenkate, su kokia nuotaika išeiti į gatvę. Tik jūsų jėgoms priimti sprendimą praleisti dieną pakylėta nuotaika ar paniurusiam ir prislėgtam. Tik jūs sprendžiate – užsiimti saviplaka, savigaila ar pagirti save už tegu ir nedidelę pergalę. Tik jūsų rankose pasirinkimas – prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ar ir toliau jaustis auka.

Kiekvieną dieną renkatės ne tik drabužius iš savo garderobo, bet ir reakcijas į būsimus įvykius, kurie šiandien turėtų įvykti. Ir vyks jie ne visada taip, kaip jums norėtųsi. Bet kurią dieną gali sugadinti kieno nors pavydas, melas, įžeidimai. Ir tik jūs sprendžiate – atkreipti savo neįkainuojamą dėmesį į negatyvius įvykius, reaguojant į juos emocingai – pykstant, susierzinant ir t.t., ar išmintingai suprasti kitą žmogų.

Neretai toks sprendimas priimamas pasąmonės lygmenyje. Bet jūs juk neimsite įrodinėti, kad jūsų pasąmonė neturi su jumis nieko bendro! Ji yra būtent jūsų ir ne kitų. Dėl to ir pasirinkimas bus bet kokiu atveju jūsų. Ir pasipraktikavus galima pasiekti šiame reikale sukrečiančių rezultatų.

Štai, tarkime, tokia situacija. Kreipiamasi į tris visiškai skirtingas moteris ir kiekviena jų išvadinama idiote. Viena įsižeidžia ir apsiverkia. Antra – užpyksta ir pradeda rėkti. O trečia ramiai atmuša ataką: “Aš puikiausiai žinau, kad nesu idiotė. Jeigu jums tokia atrodau – tai viso labo jūsų paties įspūdis. Ši nuomonė gyvena tik jūsų galvoje. Dėl to tai jūsų, o ne mano problema”. Apsigręžia, tai pasakiusi ir ramiausiai nueina.

Ką reiškia šis pavyzdys? Jis rodo, kad priimtas sprendimas vienos ar kitos galimos reakcijos naudai tiesiogiai įtakoja ne tik tolimesnę jūsų nuotaiką, bet ir visą tolimesnę dieną.

Pasirinkimo galia – milžiniška. Jūs patys sprendžiate, ką ir apie ką galvoti. Nepaisant nieko, nežiūrint į nieką. Kai neįsisavinate kokios nors situacijos pateiktos jums gyvenimo pamokos, situacija atkakliai sugrįš jums vis iš naujo ir iš naujo. Ji lankys jus reguliariai, kol pagaliau nutarsite pakeisti savo reakciją į ją. Nepamirškite aukščiau pateiktos istorijos apie tris moteris, kai eilinį kartą pateksite į ne pačią maloniausią situaciją. Turėkite galvoje, kad visada turite teisę rinktis. Ir nepanaudoti šios teisės savo naudai yra mažų mažiausiai kvaila.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *