Patarimai, kaip lavinti savo intuiciją

Intuicija yra tai, kas padeda žmogui priimti teisingus sprendimus, kai nėra galimybės ką nors pasirinkti, remiantis tik faktais ar argumentais. Pati intuicija laikoma įgimta: kiekvienas ją turi, tik kai kurie žmonės ją gerai išvysto ir ja naudojasi, o kai kurie – nepakankamai. Nors intuicija laikoma įgimta, su ja galima ir reikia padirbėti. Šį procesą galima kontroliuoti ir jis vyksta, įgyjant tam tikrus įpročius, kurie turi įtakos intuicijos išsivystymo lygiui.

Reikia dažniau likti vienatvėje

Neprivalote gyventi atsiskyrėliško gyvenimo. Reikia skirti sau tam tikrą laiką, kad pamirštumėte kasdienį šurmulį ir stipresnes emocijas, trukdančias išgirsti intuicijos siunčiamas užuominas. Kai esate vieni, svarbu įsiklausyti į save, įsijausti į kito žmogaus padėtį ir suprasti, kaip jis gali jaustis tam tikroje situacijoje. Taigi, taip atsiranda empatija, kuri neatsiejama nuo intuicijos.

Kūrybiško mąstymo ugdymas

Įprastinėje veikloje žmogus linkęs būti racionalus, priimdamas bet kokius sprendimus vadovautis logika. Tai kliūtis intuicijai įsijungti ir pradėti dirbti geriau. Kūrybiniai užsiėmimai priverčia smegenis pamiršti logiką ir pradėti įsiklausyti į save, įgyvendinti savo fantazijas ir įsivaizdavimus.

Ši veikla padeda geriau pažinti save ir suprasti, ką sako jūsų vidinis balsas. Tokiu būdu intuicija vystosi gana greitai.

Aplinkos stebėjimas

Intuicija pati savaime neegzistuoja. Ji remiasi tam tikra gyvenimo patirtimi, gebėjimu pastebėti smulkias detales, kurios pasąmonei duoda užuominų, kokios prielaidos ar tam tikros mintys yra teisingos. Į užrašų knygelę galima pradėti rašyti keletą nereikšmingų įvykių, kurie paprastai būna pamirštami, o paskui užrašyti tai, kas įvyko po jų. Taip bus daug lengviau rasti sąsajų, kartais netikėtų; rasti sutapimų, kurių neįmanoma logiškai paaiškinti, bet kurie turi savo reikšmę.

Jokių neigiamų emocijų

Bet kokios stiprios emocijos atima energiją, o tai trukdo intuicijai vystytis. Pirmiausia tai taikoma neigiamoms emocijoms, pavyzdžiui, pykčiui ir įniršiui.

Kai kyla tokie jausmai, žmogus įsitempia ir negali įsiklausyti į save. Todėl būtina išmokti atsijungti nuo negatyvumo, atleisti sau ir kitiems, kad neigiamos emocijos kuo greičiau išnyktų. Taip galėsite atsipalaiduoti ir išgirsti save.

Vidinio dialogo nutraukimas

Visi nuolat apie ką nors galvoja, mintyse ką nors dažnai kartoja. Tokie veiksmai tik atitraukia dėmesį, neleidžia įsiklausyti į savo pojūčius ir verčia dėl kažko nerimauti. Norint sustabdyti šį dialogą, galima išmokti meditacijos ir pradėti kontroliuoti savo mintis. Tai bus labai naudinga norint įgyti gerai išvystytą intuiciją. Yra daugybė situacijų, kai intuicija praverčia kasdieniniame gyvenime. Todėl ją lavinti būtina nuolat. Šis procesas yra ilgas ir kartais būna sudėtingas, tačiau jei viską darysite sistemingai, nepasitrauksite, netrukus pasieksite gerų rezultatų.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *