Patarimai, kurie padės greitai susigadinti gyvenimą

Warren Buffett verslo partneris Charlie Munger kartą pasakė: „Apversk, visada apversk“. Inversija gali padėti išspręsti problemas, kurių galbūt negalėtumėte išspręsti kitaip.

Žinoma, visi kartais klystame, tačiau žmonės per mažai laiko praleidžia stengdamiesi išvengti klaidų, sutelkdami dėmesį į vienos savo gyvenimo srities tobulinimą.

Štai – 11 būdų, kaip greitai sugadinti savo gyvenimą:

Būkite nepatikimas. Stenkitės nuolat vėluoti į susitikimus ir netesėti pažadų sau ar kitiems.

Niekada negalvokite apie savo finansinių sprendimų pasekmes. Naudokite kreditinę kortelę ir niekur neinvestuokite.

Nieko nepriimkite per daug asmeniškai ir nedarykite nieko, dėl ko jaučiatės nepatogiai. Labai svarbu, kad be didelių pastangų galėtumėte pasiekti tai, ko norite.

Žiūrėkite kuo daugiau pornografijos. Jums bus sunku bendrauti su kitais žmonėmis, tapsite irzlūs ir prarasite bet kokią motyvaciją.

Tikėkite, kad visos problemos išsispręs savaime. Jei ir toliau darysite tą patį, kaip ir visada, negalėsite tikėtis kitokio rezultato. Norėdami ko nors pakeisti, pirmiausia turite išeiti iš savo komforto zonos. Jei turite kokių nors problemų, imkitės priemonių jas išspręsti.

Nesijaudinkite dėl geriausios savo paties versijos. Tačiau ši versija bus daug geresnė, jei pradėsite žiūrėti į priekį šiek tiek toliau nei rytojus.

Venkite rizikos, kol esate jaunas. Visada priimkite lengvus ir patogius sprendimus. Jei naujos galimybės jus gąsdina, tiesiog jomis nesinaudokite.

Nesidalinkite savo nuomone. Kitiems patinka „patogūs“ žmonės, kurie niekam neprieštarauja.

Visada venkite įsitraukti į konfliktus. Juk negalite atsispirti visuomenės spaudimui. Jei visada vengsite ginčų ir stengsitės įtikti visiems, negalėsite būti savimi ir niekada neišnaudosite savo galimybių.

Kuo daugiau naudokitės socialiniais tinklalapiais. Iššvaistykite savo brangaus laiko valandas, ir tai atitrauks jus nuo realaus gyvenimo.

Visada dėl visko kaltinkite kitus, bet ne save. Jei dėl savo problemų visada kaltinsite kitus, neturėsite galimybės pagerinti savo gyvenimą.

Pradėkite galvoti apie tai, kaip išvengti didelių klaidų, o ne apie tai, kaip tapti tiesiog tobulu.

„Nuostabu, kiek naudos gavo tokie žmonės kaip mes – tie, kurie stengėsi nesielgti kvailai ir nesistengė būti protingesni už visus kitus“ – Charlie Munger.

Jei laikysitės šios gyvenimo filosofijos, jūsų gyvenimas gali tapti dar geresnis nei galėtumėte įsivaizduoti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.