Pavydėti, ar prieš tai pagalvoti?

Meilė praėjo, sutuoktinis siutina, viskas nusibodo, nejaugi krizė? O gal vertėtų pagalvoti kitaip: myliu jį, o jis mane su savo buvusia lygina, reiškia, jausmai jai nepraėjo.

Sutuoktinių pora. Abiem šiek tiek daugiau kaip 30. Abiem ši santuoka – antroji, abu turi po vaiką iš ankstesnės santuokos. Drauge gyvena pusantrų metų, laukiasi mažylio. Abu išsilavinę žmonės, turi ne po vieną diplomą, dirba valstybinėse struktūrose. Ir prasidėjo viskas nuostabiai, netgi juokais ieškodavo preteksto, kad susibartų.

O praėjus pusantrų metų, šie pretekstai ėmė rasti bauginančiu reguliarumu. Žmonai atrodo, kad jų mažylis neplanuotas, dėl to vyrui jis nelabai geidžiamas, bent jau ne taip, kaip jo pirmasis vaikas. Jis dažnai prisimena, kaip ruošėsi pirmagimio gimimui, kaip, pirko lovytę, vežimėlį, kaip bendravo su tuometine žmona.

Moterį apima didžiulis pavydas, nors ji puikiai supranta, kad žymiai pranoksta vyro buvusią visais parametrais ir toji santuoka jau seniai psichologiškai užbaigta, juk praėjo daugiau kaip 5 metai. Ir pradeda daryti vyrui spaudimą – ana moteris gavo viską, o man – nieko? Nagi, padaryk va tą ir aną, viską nupirk, kad ne blogiau, o geriau būtų, nei tada.

O vyras dabar turi ne vieną, bet du vaikus – žmonos vaiką priėmė kaip savo, o čia jau ir trečias pakeliui. Jam atrodo, kad žmona savanaudiška, vien apie pinigus kalba, o jis į tuos išpuolius reaguoja, ginasi.

Ir tuo pat metu abu myli vienas kitą, akys degte dega!

Pirmoji konsultacijos valanda pralėkė kaip 5 minutės, jie ginčijosi, pertraukinėjo vienas kitą. Jau tada susidarė įspūdis, kad vyras iš visų jėgų stengiasi susilaukti žmonos pripažinimo, jog jis yra geras, stiprus, atsakingas, žodžiu – tikras vyras. Dėl to ir nepasakojo apie visus sunkumus, kuriuos teko išgyventi su pirma žmona, o papasakojo tik apie tai, kaip stengėsi. O žmona – visai ne pinigų ir gėrybių norėjo, jai norėjosi žinoti, kad yra mylima, kad ji jam pirmoje vietoje.

Iš kur atsirado toks tarpusavio nesupratimas? Teko padirbėti su kiekvieno šios poros nario šeimos scenarijais, išplaukė vaikystės traumos, teko sudaryti vaidmenų ir atsakomybės paskirstymo šeimoje planus.

Susidūrę su panašiomis problemomis, nemažai žmonių puola skirtis. Šios šeimos laukia puiki ateitis – dabar jie dviese, drauge nagrinėja situacijas ir ieškom išeičių, tegu iš pradžių ir teko kreiptis į specialistą.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *