Penki žingsniai, kaip atleisti tiems, kurie taip niekada ir neatsiprašė

Supraskite, kad jūsų atleidimas nepriklauso nuo tų žmonių atsiprašymo. Atleidimas reiškia, kad jų veiksmai nebeturi jums jokios galios.

Jūsų atleidimas nepriklauso nuo kitų žmonių atsiprašymų…

1. Likite prie savo tiesos. Jūs ir tik jūs žinote, ką jums teko išgyventi. Jums nereikia jų įvykių interpretacijos ir patvirtinimo.

2. Nesakykite „viskas gerai“, nors visa tai visai nebuvo gerai. Nesakykite „tai jau praeityje“, „gerai, pamirškime“ ir kitų jus nuvertinančių frazių. Leiskite jiems pajusti tokį patį skausmą, kokį jie sukėlė jums. Jų nenoras ar nesugebėjimas atsiprašyti nereiškia, kad visa tai iš tiesų buvo gerai. Tai priklauso tik nuo jūsų, o ne nuo jų.

3. Nelaikykite nuolat atvirų durų tiems, kurie jus skaudina. Jie yra visuomet atsakingi už savo žodžius ir veiksmus, o jūs už savo asmenines ribas.

4. Neleiskite jiems jūsų įtikinti, kad viskas tik jūsų mintyse, kad esate per daug jautrus, ar kad su jumis kažkas negerai. Jei jums dėl to skaudėjo, reiškia skaudėjo. Jums tikrai nepasirodė. Tie, kuriems jūs iš tiesų rūpite, niekada negėdys jūsų dėl emocijų ir išgyvenimų.

5. Supraskite, kad jūsų atleidimas nepriklauso nuo jų atsiprašymo. Atleidimas reiškia, kad jų veiksmai nebeturi jokios galios jums. Tai reiškia, kad jūsų ir tų žmonių brandos ir sąmoningumo lygiai skiriasi.

Gebėjimas tai pamatyti ir suprasti mus išlaisvina.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *