Penkios moterų klaidos, kurios nužudo aistrą santykiuose

Iš pradžių santykiai būna kupini nežabotos aistros. Atrodo, kad taip bus visada. Prisilietimas atneš neįtikėtinus pojūčius, o mintyse karaliaus tik mylimojo vaizdas. Tačiau po kurio laiko smegenys prie to pripranta ir nustoja gauti padidintą dopamino dozę. Tai yra normalu. Aistra linkusi blėsti, nes nenatūralu, kad kūnas visada būtų šio jausmo įtakoje. Tačiau kartais aistra išnyksta dėl tam tikrų klaidų.

Ko reikėtų vengti, jei norite kuo ilgiau išlaikyti šią gražią, jaunatvišką meilės ir aistros būseną? Išsiaiškinkime tai kartu!

Kas nužudo aistrą?

Iniciatyvos stoka

Vyrai taip pat nori dėmesio. Ankstyvosiose stadijose jie užima užkariautojo rolę, bet paskui pavargsta nuo nuolatinio „pirmo žingsnio“. Jei norite „uždegti ugnį“, prisiimkite gundytojos vaidmenį. Prisiminkite, kaip pasiekti tai, ko norite. Tuomet savo vyrui atsiversite visai iš kitos pusės. Svarbiausia tai daryti natūraliai!

Kompleksai dėl kūno

Vyras jaučia, kai moterį kausto blokas. Jis nori jausti visišką santykių sinergiją. Jei po kurio laiko vis dar manote, kad jis labai jaudinasi dėl jūsų kūno ydų, klystate! Tik jūs apie tai galvojate, nors turėtumėte sutelkti dėmesį į visiškai kitus dalykus!

Perdėta priežiūra

Kaip greitai nužudyti aistrą santykiuose? Tapkite mama savo partneriui! Kai pakeičiate savo vaidmenį, vyras yra priverstas užmigdyti savo vyriškumą ir tapti jūsų sūnumi. Elkitės su juo kaip su lygiu.

Amžino nepasitenkinimo reiškimas

Kitas patikrintas būdas per anksti atsikratyti aistros santykiuose yra pastoviai niurzgėti. Jei manote, kad amžinai nepatenkintos močiutės, murmančios po nosimi, gali ką nors sujaudinti, turėtumėte nusiimti rožinius akinius. Visi turi problemų, svarbiausia nekurti naujų ir negilinti senų!

Savęs nuvertinimas

Jei leisite vyrui per daug ar kęsite netinkamą elgesį, greičiausiai greitai nusibosite ir jūsų lauks liūdna pabaiga su ašarų pakalne ir ilgu reabilitacijos laikotarpiu, kol išgydysite sudaužytą širdį. Žinokite savo vertę ir surasite tinkamą balansą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *