Permainos – vienintelis būdas tapti geresne savo paties versija

Imkime ir nustokime laikyti permainas kažkuo negatyviu, griaunančiu gyvenimą ir santykius. Tai didelė klaida. Ir štai dėl ko.

  • Tu pasikeitei;
  • Tu visiškai kitokia;
  • Tu nebe tas žmogus, su kuriuo kitados susipažinau;
  • Aš tavęs beveik nepažįstu;
  • Ilgiuosi to žmogaus, kuriuo buvai anksčiau

Kiek kartų jums tai sakė? Kiek kartų patys sakėme tai kitiems žmonėms?

Kad ir kokie bebūtų santykiai (bet kokios rūšies), kai juose kažkas pasibaigia ar įgauna naują kryptį, mes žvelgiame į tai kaip į negatyvą ir kaltiname žmones dėl to, kad jie pasikeitė.

Žmogus pakeitė požiūrį į jus, pradėjo kitaip bendrauti ar jaučia jums kitus jausmus. Taip, tai kelia liūdesį, bet jūs ir patys žinote, kad bet kokie pokyčiai yra neatskiriama gyvenimo dalis. Be jų nėra judėjimo į priekį ir pažangos.

Tokios permainos pašalina kai kuriuos žmones iš mūsų gyvenimo, kadangi santykiai su jais jau seniai nustojo būti kokybiški ir sveiki. Permainos gali perkelti mus į kitą aplinką, kad galėtume siekti kito tikslo. Nepriklausomai nuo to, kiek negatyviai ar pozityviai mes į tai žvelgiame, rezultatas tas pats – santykiai transformuojasi ir ši transformacija iš pradžių būna skausminga.

Tačiau permainos leidžia pasirinkti geresnius dalykus ir augti. Permainos – puikus dalykas, net jeigu mes šito kol kas dar nesuprantame ir nepripažįstame. Ar pasikeitėte jūs pats, ar pasikeitė aplinkybės ir įvykiai – visa tai tik į naudą.

Kartais keičiamės ne vieni, o kartais tenka žengti per gyvenimą atskirai – kiekvienas pasukame sava kryptimi.

Svarbiausia, kad judate į priekį, toliau mylite ir vertinate save. Tai vyksta tada, kai priimate ir pripažįstate permainas savo ir aplinkinių žmonių gyvenime.

Tai vienintelis būdas, kurio dėka galite tapti geresne savo paties versija ir tapti geresne versija kitiems žmonėms.

Dėl to sekantį kartą, kai nusiminsite, jog kažkas pasikeitė, tiesiog pasidžiaukite to žmogaus permaina. Priimkite tai, pripažinkite ir būkite nešališkas. Juk kai keistis pradėsite jūs pats, jums irgi labai norėsis, kad jus suprastų ir išgirstų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *