Požymiai, kad jūsų vaikinas negali pamiršti savo buvusiosios

Jei manote, kad jūsų antroji pusė vis dar negali pamiršti savo buvusios draugės, šie įtarimai kyla ne be pagrindo.

Galbūt užklupote jį ilgesingai žiūrintį į savo telefoną ir kažką murmantį, arba girdite, kaip per miegus jis šaukia jos vardą, arba, dar blogiau, jus pavadino savo buvusios vardu. Galbūt jis vis dar turi jos paliktus marškinėlius ir kartą pamatėte, kaip jis juos glosto.

Vis dėlto tai nėra blogas ženklas, kuris jūsų santykiams pranašauja pabaigą, tačiau tai subtiliai duoda suprasti, kad jis vis dar nėra iki galo pasirengęs naujai meilei.

Pasak santykių terapeutės Janes Greer, jei jūsų vaikinas nuolat kalba apie savo buvusiąją draugę, praleidžia nemažai laiko bendraudamas su ja telefonu, susitaria su ja pasimatyti ar dažnai jus su ja lygina, visa tai tik įrodo, kad jūsų draugą ir jo buvusiąją vis dar sieja kažkoks ryšys.

Kitaip tariant, jei jūsų antroji pusė elgiasi ar daro taip, kaip parašyta apačioje, yra galimybė, kad jis vis dar negali susitaikyti su patirtu išsiskyrimu.

1. Jis dažnai su ja kalba

Nesąžininga tikėtis, jog jis visiškai iš savo gyvenimo išbrauks buvusią draugę, nes taip elgtis nedera, nebent ji aiškiai demonstruoja vis dar jaučiamus šiltus jausmus. Jei jie dažnai bendrauja, tai dar nereiškia, kad juodu planuoja naujus santykius. „Arba jis jaučiasi kaltas, kad ją paliko, arba jis vis dar apie ją galvoja, – teigė J.Greer. – Jei tai antrasis variantas, pasikalbėkite su juo, ar jis jau yra pasiruošęs santykiams su jumis.“

Gali būti, jog tai tik platoniška draugystė, tačiau kartais vaikinai vis dar palaiko ryšius su buvusiomis draugėmis, nes mano, kad dabartiniai jūsų santykiai neišdegs. Kartais vyrai taip elgiasi norėdami turėti užtikrintą ateitį.

2. Jis stebi ir komentuoja jos įrašus socialiniuose tinkluose

Mums visiems tik į naudą, kai „Facebook“ tinkle iš draugų pašaliname žmones, su kuriais nebeturime jokių ryšių. Tačiau vaikinai to kartais daryti nenori, nes tai gali sudaryti sąlygas ginčams ir sukelti nemalonias situacijas, kai abu asmenys turi bendrų draugų.

Kad ir kaip bebūtų, į tai taip pat reikėtų atkreipti dėmesį.

3. Jis jaučia neapykantą jai

Natūralu, jei vaikinas jaučia šiokį tokį kartėlį, tačiau jei iš jo burnos sklinda labai nemalonios replikos apie tai, kokia netikusi ji buvo, skelbkite pavojų. Taip darydamas jis bando sau priminti, kodėl su ja išsiskyrė, ir įsitikinti, kad be jos jam daug geriau.

4. Santykiai pavirto varžybomis

Kartais, norėdami įrodyti, jog dabar yra laimingesni, vaikinai savo elgesiu rungtyniauja su buvusiąja. Toks perdėtas dėmesio rodymas vien tam, kad įkąstų kitai, nieko gero neatneš.

5. Apie jo buvusiąją žinai daugiau, nei turėtum

Jei jis dažnai sako tokius dalykus kaip „mums pietaujant ji nuolat naudodavosi telefonu“ arba „jai niekada nepatiko krepšinis“, dėk į kulnus. Nors tai skamba kaip komplimentas, jis tokiu būdu lygina tave su ja. Tau beliko tik bėgti.

6. Jis vis dar turi jos dovanotus marškinėlius

Jis jau seniai turėjo jais atsikratyti, grąžinti arba sudeginti. Pasak J.Greer, žmonės dažnai daiktus pasilieka kaip prisiminimus apie kažkada turėtus draugus ar mylimuosius, tad tai ne visada reiškia, kad jis vis dar apie ją galvoja, bet atkreipti dėmesį į tai reikėtų. Pasikalbėkite su juo, ar jam šie daiktai tikrai primena kažką malonaus.

7. Jis vis dar artimai bendrauja su jos šeima

Kai santykiai su kažkuo išyra, nutrūksta ir bendravimas su to žmogaus draugais ir šeima, tačiau jei jis vis dar laiką leidžia su jos tėvais, nors teigia, kad nė kiek nebendrauja su buvusiąja, reikėtų sunerimti. Jis vis dar tikisi, kad palaikydamas ryšius su jos artimaisiais kada nors vėl sugrįš pas ją. Žinoma, buvusiosios šeimos nariai galėjo tapti artimais tavo antrosios pusės draugais, tačiau nepakenks apie tai pasišnekėti kai jūsų santykiai taps rimtesni.

Parengė Edita Maračinskaitė

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *