Priežastys, kodėl pirmiausia turėtumėte susituokti, o tik tada įsimylėti

Santuoka, kurioje meilė gimsta pamažu yra tvirtesnė, nei santuoka sukurta iš didelės meilės. Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės pernelyg daug laiko švaisto pasimatymams. Jei trokštate sukurti šeimą, derėtų ištekėti/vesti, o meilė aplankys vėliau. Neįpareigojantys susitikimai neretai tampa sudaužytos širdies priežastimi. Visų pirma du žmonės turėtų susituokti. Labai daug žmonių susitikinėja du, tris, penkis ar net dešimt metų, o galiausiai pasuka skirtingais keliais.

Jei ir jūs daug laiko skiriate neįpareigojantiems, ilgai trunkantiems santykiams, tikėtina, nusivilsite, o ne įsimylėsite. Kiekvienas pasimatymas ir kiekvienas susitikimas virsta dingstimi rasti žmoguje tai, kas mums nepatinka. O kai jau esame susituokę, reikia susikoncentruoti į tai, kas mums žmoguje patinka.

Pakaks tūnoti santykių skaistykloje ir gyventi su žmogumi, dėl kurio nuolat abejojate. Jei trokštate laimingų santykių, reikia ką nors paaukoti ir ieškoti kompromisų. Santuoka – sveikintinas žingsnis.

3 pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte susituokti prieš įsimylėdami:

Santuoka reikalauja rimtų kompromisų.

Iš esmės santuoka visada asocijavosi su šeimos kūrimu ir stabiliu gyvenimu. Štai kodėl šiandien tie, kurie tuokiasi tik dėl meilės, labai dažnai išsiskiria. Svarbiau ne aistra, kurią vienas kitam jaučiate, o bendri prioritetai ir gebėjimas rasti bendrą kompromisą. Kuo rečiau reikės ieškoti kompromisų, tuo būsite vieningesni ir jausitės laimingesni.

Iš anksto nulemtos santuokos gali būti sėkmingos.

Remiantis kai kuriais pranešimais, 55% santuokų pasaulyje yra nulemtos iš anksto arba dviejų jaunų žmonių likimą nulemia tėvai, 90% tokio pobūdžio santuokų sudaroma Indijoje. Tiesa, čia taip žmonės tuokiasi iš meilės, ir skyrybos nėra retos (50%). Tačiau tik 4 % skyrybų įvyksta iš anksto ar tėvų nulemtose santuokose. Sunku tuo patikėti, tiesa? Tikėtina, šios santuokos taip pat patiria sunkumų. Tiesiog prieš tuokiantis dviejų žmonių lūkesčiai būna kitokie, nei daugumos besituokiančių asmenų.

Jie sąmoningai nusprendžia kurti bendrą gyvenimą ir tada ima puoselėti jausmus vienas kitam. Be abejo, meilė gimsta ne visada, bet daug dažniau, nei gali atrodyti.

Sėkmingi santykiai yra tai, dėl ko verta stengtis.

Filmai ir knygos verčia patikėti, kad meilė tai kažin koks magiškas dalykas. Esą, kai meilė pasibels į mūsų duris – amžinai būsime laimingi. Bet galbūt meilė – nuolat reikalaujantis darbo ir pastangų jausmas, net ir tada, kai jūsų vertybės ir gyvenimo tikslai sutampa. Įsivaizduokite, kaip būtų gera gyventi su žmogumi ir kasdien jį pažinti bei ugdyti jam jausmus, žinant, kad jau esate vienas kitam oficialiai įsipareigoję ir kartu žengsite gyvenimo keliu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *