Psichologai pataria pradingti 3 dienoms, kad sužinotumėte, kuriems žmonėms iš tikrųjų rūpite

Viena moteris atliko eksperimentą. Žinote, psichologai pataria dingti 3 dienoms, kad sužinotumėte, kuriems aplinkiniams, draugams ir giminaičiams iš tikrųjų rūpite. Eksperimentas pavyko! Trys dienos, kurios ją visiškai ir negrįžtamai pakeitė. Ji panaikino savo socialinės medijos puslapius, išjungė telefoną, kad netektų atsakinėti į skambučius ir Messenger žinutes.

Keista, bet visas tris dienas ji tik ir galvojo, kiek bus tikrų draugų, kiek bus praleistų skambučių bei žinučių ir nuo ko. Galvojo apie tai, kaip vėliau turės visiems aiškinti, kur buvo dingusi. Juk tai jai nėra būdinga. Ji vaikštinėjo, ėjo į kiną ir vis galvojo, galvojo, galvojo. Ir galiausiai atėjo diena X.

Telefonas rankoje, paspaudė mygtuką įjungti, slaptažodis… 17 praleistų skambučių, tiek pat žinučių. Žinoma, kaip ji ir manė, taip ir buvo. Kaip galima per tris dienas atrinkti tuos tikrus draugus, su kuriais ji leido vakarus, su kuriais jai buvo smagu.

Ji atidarė praleistų skambučių sąrašą. Visi skambučiai buvo iš to paties skambintojo, kaip ir žinutės. Kai kas, kas niekada jos neišduos ir nepaliks. Tik vienas žmogus. Mama!



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *