Psichologo patarimai kiekvienai dienai

Kam iš mūsų neteko įsivelti į konfliktą? Patirtis rodo, kad tokie periodai vis iš naujo kartojasi gyvenime, nežiūrint į didžiulį daugumos žmonių norą jų išvengti. Yra tokia konfliktų sprendimo sistema – „psichologinis aikido“. Svarbiausias koncepcijos tikslas – išmokti susigaudyti žmonėse ir savyje. Tik tada galėsime atsijoti viską, ko nereikia ir kas mus neramina, kas atima daug jėgų, energijos, o kartais ir sveikatos. Ir šitaip išsaugosime bei nukreipsime resursus ta kryptimi, kuri mums išties svarbi, ar tai būtų šeima, santykių atkūrimas, karjera, ar sveikata.

Pateikiame eilę patarimų, kurie turėtų padėti išspręsti daugelį gyvenimo klausimų.

Niekas nieko nepalieka ir nepameta, tiesiog kažkas išsiveržia toliau į priekį. O tasai, kuris atsiliko, galvoja, kad jį metė.

Graužkite mokslo granitą, o ne kito žmogaus gerklę, jeigu jau taip norisi kažką graužti.

Depresija tam ir duodama žmogui, kad jis pagaliau susimąstytų apie save.

Jeigu žmogus negali nieko gero pasakyti apie save, o kalbėti baisiai norisi, jis pradeda bjauriai kalbėti apie kitus.

Jei gerai galvojate apie save, tai kam jums reikia, kad apie jus gerai galvotų dar kažkas?

Daryk, ką tau reikia ir neprašinėk leidimo. Gali neleisti.

Geriau pabendrauti su gera knyga, nei su tuščiu žmogumi.

Sugebėjimas mylėti ir be problemų ištverti vienatvę – psichologinio brandumo požymis. Geriausia padarome tada, kai esame vieni.

Aš nežinau kelio į sėkmę. Užtat žinau kelią į nesėkmes – tai noras visiems patikti.

Nėra vyriškos ar moteriškos logikos, yra sugebėjimas arba nesugebėjimas normaliai mąstyti.

Nori sužinoti, kas yra tavo svarbiausias priešas? Pasižiūrėk į veidrodį. Susitvarkysi su juo – visi kiti išsilakstys.

Su draugais bendrauti malonu, o su priešais – naudinga.

Yra tik viena pateisinama priežastis nutraukti santykius arba išeiti iš darbo – kai susiklosčiusiose aplinkybėse daugiau neįmanoma augti ir tobulėti kaip asmenybei.

Nebrandi asmenybė dažniausiai labai daug žino, bet nemoka. Brandi ne tik žino, bet ir moka. Dėl to nebrandi asmenybė kritikuoja, o brandi – daro.

Dalinkis tik džiaugsmu – ir su draugais, ir su priešais. Draugas pasidžiaugs, priešas nusimins.

Nesivaikyk laimės, geriau susirask tą vietą, kurioje ji gyvena. Ir laimė pati ateis. Galiu patarti vietą, kurioje gyvena tavo laimė – tai tu pats. O kelias į ją – maksimalus visų tavo sugebėjimų plėtojimas ir vystymas.

Laimė – tai teisingai organizuotos veiklos šalutinis produktas.

Jeigu nori kažkam kažką įrodyti, reiškia, gyveni tam žmogui, kuriam įrodinėji. Jei gyveni savo labui – nėra jokio reikalo kam nors ką nors įrodinėti.

Svajonės – tai mūsų gabumų ir talentų balsai. Štai aš, pavyzdžiui, nesvajoju dainuoti operoje. Neturiu nei balso, nei klausos. O jeigu svajočiau, tai šią svajonę paremtų mano sugebėjimai. Vadinasi, pasistengčiau patekti į operą. Tiesiog reikia pagalvoti, kaip tą svajonę galima būtų įgyvendinti. Svarbiausia – neskubėti, tada gausis žymiai greičiau. Gerai, kada žmogus gali apie save pasakyti: „Aš vien tik tuo ir užsiimu, kad stengiuosi įgyvendinti savo svajones“.

Pasiek sėkmę – išsilakstys nuoskaudos.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *