Rimti santykiai – tai svarbiau nei ištikimybė

Rimti santykiai – tai daugiau nei ištikimybė. Tai daugiau nei ištrinti pažinčių programėles ir pasakyti “ne” nepažįstamiems žmonėms ar pašaliečiams bare. Tai daugiau nei pažadas būti tik su tuo žmogumi.

Rimti santykiai – tai pastangos, kova už santykius ir pasiaukojimai. Tai problemų pajautimas ir kompromiso ieškojimas. Tai reiškia, kad reikia turėti drąsos spręsti sunkumus, kai tik jie iškyla, o ne kaupti juos tol, kol jie sprogsta.

Rimti santykiai – tai buvimas patikimu. Tai reiškia, kad reikia atvykti laiku. Tai buvimas šalia, kai jūsų reikia, net kai jums tai nėra patogu. Tai glaudimas prie peties, ant kurio galima išsiverkti. Tai buvimas draugu ir bendražygiu.

Rimti santykiai – tai buvimas toje pačioje pusėje. Tai darbas komandoje, siekiant išspręsti problemas ir pasiekti sėkmės. Tai reiškia, kad reikia skatinti vieni kitus. Tai reiškia, kad reikia nuraminti, palaikyti ir tikėti savo partneriu, kaip ir savimi.

Rimti santykiai – tai jūsų gyvenimo sujungimas. Tai šeimos pietūs per šventes. Tai susitikimai su draugais savaitgaliais. Tai dalijimasis pomėgiais ir paslaptimis. Tai reiškia, kad reikia suteikti vienas kitam absoliučią prieigą prie tikrosios jūsų asmenybės.

Rimti santykiai – tai pasitikėjimas žmogumi visa širdimi. Tai leidimas kažkam įlysti į jūsų sielą, net jei tai baisu. Pasitikėjimas kitu žmogumi ir atidavimas jam visos savo meilės. Tai žinojimas, kad gali skaudėti, bet vis tiek rizikavimas tai daryti.

Rimti santykiai yra meilė. Tai aistra. Tai pastangos, kai reikia kasdien rodyti vienas kitam meilę, net ir dėl mažiausių dalykų. Tai rūpinimasis vienas kito laime, nes ji tarpusavyje susijusi.

Rimti santykiai yra skirti kurti bendrą ateitį. Tai išsiaiškinimas, ko norėsite po 5-10 metų, ir kartu tikslų nusistatymas. Tai – namų, šeimos ir bendro gyvenimo kūrimas.

Rimti santykiai – tai geras elgesys vienam su kitu. Tai pagarba, gerumas, orumas net ir ginčuose. Tai sutikimas, kad ne visada turėsite tą pačią nuomonę, kad ne visada būsite geros nuotaikos, kad ne visada jausite drugelius pilve. Tai žinojimas, kad santykiuose kils sunkumų, bet žinojimas, kad juos įveiksite kartu.

Rimti santykiai – tai ištikimybė, bet taip pat ir likimas kartu. Kartu su savo žmogumi. Stengimasis dėl jo visuose gyvenimo posūkiuose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.