Rytojaus iliuzija

Rytojus visada gundė ir viliojo žmones. Rytojus kuria svajones, iliuzijas, fantazijas, kurių realizavimui paskiriame visą gyvenimą. Į rytojų dedame viltis, kalbėdami apie dvasinį augimą. Rytoj mes tapsime dvasingais. Rytoj atsikratysime stereotipų ir prietarų. Rytoj visiems atleisime ir pradėsime mylėti, rytoj visus užjausime. Rytoj tapsime geri… Tačiau rytojus yra toks dalykas, kuris niekada neateis. Egzistuoja tik amžinas šiandien, kuriame turime spręsti savo problemas.

Mes gyvename dabartyje, būtent dėl to tapti geresniais turime šiandien. Žmogus, kuris nežengia į priekį šiandien, nežengs niekada. Nes viskas, ką mes turime – tai dabartis. Gyvenimas vyksta tik dabar, šiuo momentu.

Apsidairykite aplinkui. Lapas krinta nuo medžio, autobusas važiuoja gatve, paukštis nutūpė ant šakos, moteris stumia vaikišką vežimėlį… Kiekvieną sekundę pasaulyje vyksta milijardai įvykių. Visas pasaulis gyvena dabar, šiuo momentu. Būtent šiuo momentu sproginėja tolimos žvaigždės, vėjas kelia dulkes dykumoje, paukščiai plasnoja kalnuose.

Kad suprastume šio momento svarbą, galima sudaryti du sąrašus. Į pirmą įrašykime visus reikalus, kuriuos planuojame ateičiai, į antrą – visa tai, ką iš tų numatytų darbų galime padaryti šiandien. Darydami kažką dabar, mes atsikratome ateities problemų, nereikalingų pergyvenimų.

Rytojus – tai morka, pakabinta asilui prieš akis, verčianti jį bėgti į priekį. Tačiau sustoję ir apsidairę, mes dažniausiai suprantame, kad bėgome ne į tą pusę ar apskritai bėgome vienoje vietoje.

Gyvenimą pakeisti nusprendęs žmogus turi padaryti tai čia ir dabar, nieko neatidėliodamas rytojui.

Gyvenkite dabar, mylėkite dabar, mėgaukitės šiuo momentu. Kiekviena sekundė – tai šansas pasistūmėti į priekį. Nepražiopsokite jo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *