Santykiai ir temperamentas

Pradėję susitikinėti ar gyventi kartu, žmonės retai susimąsto apie vienas kito temperamentą. O juk tam tikri temperamentų deriniai gali išprovokuoti konfliktus. Panagrinėkime visa tai detaliau.

Cholerikai: energingi, greitai praranda susidomėjimą kuo nors, nors iš pradžių baisiai domėjosi. Labai prasti pašnekovai – nesiklauso jūsų, dažnai pertraukia. Šie žmonės būtinai turi būti sėkmingi. Jei sėkmės nepasiekia, susidomėjimas veikla staigiai išblėsta.

Flegmatikai: ramūs ir stabilūs. Konflikto metu linkę patylėti, nenori prieštarauti. Susidaro įspūdis, kad jiems į viską nusispjauti. Užtat darbe jais galima pasikliauti – visi pavesti darbai bus atlikti labai kruopščiai ir kokybiškai. Šie žmonės bijo permainų, dėl to gerai pagalvokite: ar nebus jums su juo nuobodu?

Melancholikai: jautrūs, pažeidžiami, stipriai išgyvena nuoskaudą – tokiam baisu žodį pasakyti. Juos reikia globoti ir puoselėti. Nekonfliktiški žmonės, dėl to preteksto barniui jums nesuteiks. Jei saugosite juos nuo psichologinių traumų, jie gali pasiekti ženklių aukštumų tiek santykiuose, tiek darbe.

Sangvinikai: energingi ir tuo pat metu išlaiko pusiausvyrą, ramūs. Kompanijos siela. Tačiau kartais klausosi tik savęs, nepaisydami jūsų nuomonės. Dėl nesėkmių nenusimena.

Žinodami vienas kito temperamentą, galėsite lengviau įsivaizduoti tolimesnių santykių likimą.

Pavyzdžiui:

Šeimoje abu flegmatikai: gyvenimas stabilus ir ilgas, tokios poros retai išsiskiria. Ilgą laiką galite apskritai nesikalbėti, dėl to venkite neišsakytų jausmų, troškimų, poreikių.

Flegmatikas susiėjo su choleriku arba sangviniku: greičiausiai kils konfliktų dėl to, kad flegmatikas nepajėgus „ryškiai” ir emocingai reikšti jausmų.

Abu cholerikai: nesibaigiantys konfliktai šeimoje.

Abu sangvinikai: pernelyg atsainiai žvelgia į santykius, viskas gali baigtis neištikimybe.

Melancholikas ir sangvinikas arba cholerikas: galimi netyčiniai įžeidimai, net nepastebėjus, kaip tai nutiko. Ir taip bus visada.

Visa tai, žinoma, labai paviršutiniška, svarbiausia šeimoje – abipusis sugebėjimas ir noras vienas kitam nusileisti.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *