Savybės, dėl kurių mergina gali tapti ne tokia patraukli

Patrauklumas – tai savybė, kurią nori įgyti kiekviena dailiosios lyties atstovė. Mergina stengiasi tobulinti savo išvaizdą, ji ją puoselėja, tikėdama, kad tai leis pasiekti norimą rezultatą. Tačiau dažnai paaiškėja, kad net ir neįtikėtino grožio moteris gali būti ne tokia patraukli vyrams. Taip yra dėl to, kad šią ypatybę gali eliminuoti su išvaizda nesusiję dalykai. Apie juos papasakosime šiame straipsnyje.

Nemalonus kvapas

Neprisižiūrėjusi ir nesusitvarkiusi mergina gali būti atgrasi, bet ne tik tai gali įtakoti jos patrauklumą. Jei moteris skleidžia nemalonų kvapą, vyrui šalia jos tikrai nėra malonu būti.

Stipriosios lyties atstovas mieliau atsiribos nuo tokios damos, nei prieis prie jos pasikalbėti, kad susipažintų. Tuomet jis mieliau ieško kokios nors malonesnės draugės.

Įsitempusi ir susikausčiusi

Aistringa ir atsipalaidavusi – tai savybės, kurias kiekvienas vaikinas svajoja matyti savo sielos draugėje. Jei moteris visą laiką yra susikausčiusi, jei atsisako visko, kas jai siūloma, tikėtina, kad vyras ja nesusidomės.

Jam ji atrodo nuobodi, todėl jis su neviltimi stebi jos veiksmus. Jis dažnai net neužsimena, kad ji yra patraukli, nes nemato jokių joje malonių savybių apraiškų, kurios jam būtų tokios svarbios.

Pokalbiai apie buvusius

Tokie pokalbiai daro prielaidą, kad mergina tebegyvena praeities santykiais, kad ji nepamiršo, su kuo neseniai išsiskyrė. Vyras, išgirdęs, kas anksčiau buvo jo išrinktosios sužadėtinis, tikrai tuo neapsidžiaugia. Jis nusimena, supranta, kad ne visos moters mintys šiuo metu skirtos jam.

Jis net nebežiūri į jos išvaizdą ar malonų elgesį. Vaikinas nepajėgus įžvelgti joje patrauklumo. Jis tik pastebi, kad ši jauna dama galbūt jam yra visiškai abejinga, kad ji jo nepastebi bei su juo bendrauja ne pačiais palankiausiais būdais.

Visos šios detalės užgožia merginos patrauklumą bei jos tikrą žavesį. Šias savybes reikia pašalinti, kad galėtumėte užmegzti ryšį su jums patinkančiu žmogumi, sukurti su juo santykius, kurie ateityje galėtų išaugti į šeimą ir padaryti jus laimingus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *