Šešiolika pokyčių, kurie įvyks, kai sutiksite savo išrinktąjį

Kai sutinkame savo mylimąjį, gyvenimas pasikeičia. Patirsite net 16 pokyčių, kai užmegsite santykius su tinkamu žmogumi.

1. Nebebijosite kalbėti apie tai, kas jus kankina

Tai, apie ką buvo sunku ir nepatogu kalbėtis su kitais, bus lengva pasakyti tam vieninteliam. Jūs žinote, kad šis žmogus jūsų nesmerks už tai, kas kažkada nutiko (arba vis dar vyksta) jūsų gyvenime. Būtent todėl jums bus lengva atsiverti šiam žmogui ir leisti jam pamatyti tikrąjį jūsų veidą.

2. Jums bus patogu kartu, net jei tik tylėsite

Su šiuo žmogumi visada jausitės patogiai. Jums nereikia visą laiką kalbėti, galite leisti laiką kartu tylėdami. Juk galima bendrauti ir be žodžių.

3. Jums nebereikia spėlioti, kaip jūsų partneris jaučiasi

Kai galvojate apie šį žmogų, visada jaučiatės ramūs. Nebesijaudinate dėl to, kad ilgą laiką partneris neatsako į žinutes. Šiam žmogui jūs būsite prioritetas gyvenime, kaip ir jis jums.

4. Galite ramiai pasakyti, kad su kažkuo nesutinkate

Nesutarimai ne visada turi baigtis rimtais kivirčais ir konfliktais. Jūs gerbiate vienas kito nuomonę ir požiūrį. Jums visada įdomu žinoti, ką galvoja jūsų partneris, net jei manote kitaip.

5. Jausite stiprų lytinį potraukį

Jums gali pasirodyti erotiška, kaip jis geria kavą ar net tai, kaip apie ką nors galvoja. Net ir paprasti dalykai gali pažadinti jumyse stiprų seksualinį potraukį. Ar žinote kodėl taip yra? Nes jus visiškai traukia šis asmuo, o ne tik išoriniai duomenys.

6. Jūs nebijote papasakoti šiam žmogui apie savo keistus įpročius

Abu galite lengvai pasakyti vienas kitam apie savo keistus įpročius. Ir jūs abu priimate vienas kito keistenybes. Galbūt net norėsite perimti kai kuriuos neįprastus partnerio įpročius.

7. Norėsite jį supažindinti su draugais

Jūs visiškai nesijaudinsite, kad jūsų draugai galvoja apie jį ką nors blogo. Jūs su nekantrumu lauksite akimirkos, kai galėsite supažindinti šį ypatingą žmogų su savo draugais. Būsite visiškai tikri, kad jūsų draugai jį mylės taip pat, kaip ir jūs.

8. Mylėsite ir jo, ir savo draugus

Būdami mylimojo draugų kompanijoje nesijausite susigėdę. Priešingai – šypsositės ir mėgausitės šių žmonių draugijoje praleistu laiku. Norėsite su jais susitikti kuo dažniau. Geri žmonės visada traukia vienas kitą!

9. Jums bus smagu kartu, net jei nieko ypatingo neveiksite

Galite visą dieną gulėti kartu ant sofos ir vis tiek tuo džiaugsitės. Nereikia daryti kažko įdomaus, kad jums būtų linksma. Svarbiausia, kad jūs leidžiate laiką kartu. Nesvarbu kaip.

10. Jums bus natūralu nuolat jį liesti

Nejausite gėdos liesdami šį žmogų. Nesvarbu, ar liesite vienas kitą atsainiai, ar ne, tai bus visiškai natūralu jums abiem. Galite padėti galvą ant partnerio peties, paimti jo ranką arba apsikabinti, kai tik panorėsite. Nesvarbu, ar esate vieni, ar viešoje vietoje.

11. Priežastį humorui visada rasite

Nesvarbu, ar kartu žiūrite linksmą laidą, ar tiesiog apie ką nors kalbate, visada galite rasti priežastį juokauti ir juoktis. Gyvenimas kartu atrodo daug pozityvesnis.

12. Kai būsite su juo, jums nereikės visada galvoti, ką sakote ar darote

Aplink šį žmogų jūs negalvojate, kaip turėtumėte ar neturėtumėte elgtis. Negalvojate, ką turėtumėte pasakyti, o ko ne. Šis žmogus viską žino ir supranta. Abipusis supratimas mažina įtampą.

13. Jums bus lengva bendrauti

Jums nereikia ilgai galvoti, apie ką galėtumėte kalbėtis su šiuo žmogumi. Kalbėtis su juo įdomu apie bet ką.

14. Neįsižeisdami šaipysitės vienas iš kito

Jūs puikiai suprantate vienas kito humoro jausmą ir mokate juokauti, neįžeisdami vienas kito.

15. Jums nereikia laukti tobulos akimirkos, kad galėtumėte jam paskambinti ar parašyti

Kai jums reikia ką nors pasakyti šiam žmogui, nebijote siųsti jam kelių žinučių iš eilės. Galite saugiai skambinti nesijausdami nepatogiai. Santykiuose tarp jūsų nėra vietos nesusipratimams ir kvailiems žaidimams. Jus tikrai traukia vienas prie kito. Jūs turite jausmus, kurie kiekvieną dieną tik stiprėja.

16. Jums nesvarbu, ką kiti galvoja apie jūsų santykius

Nejausite poreikio visiems pasakoti apie savo santykius ar su niekuo nenorėsite aptarti smulkmenų. Nesijaudinsite, ar tėvai priims jūsų partnerį, ar ne. Jūs žinote, ką jaučiate šiam žmogui. Tai viskas, kas jums svarbu. Būsite 100% tikri dėl savo pasirinkimo teisingumo ir jums nereikės niekieno pritarimo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.