Ši priemonė puikiai susidoros su indukcinės kaitlentės nešvarumais

Vos akimirką prarasite budrumą, ir ant jūsų indukcinės kaitlentės atsiras nešvarumų. Šią įrangą yra labai paprasta subraižyti, todėl jos valymas pareikalaus ypatingo atidumo. Taigi, kaip nuvalyti indukcinę kaitlentę? Pasirodo, šis darbas nebūtinai turi pareikalauti didelių pastangų.

Pridegimo žymių pašalinimas

Virtuvė po maisto gaminimo dažnai atrodo kaip mūšio laukas. Turbūt sutiksite, kad daugiausia nešvarumų atsiranda būtent ant kaitlentės: atrodo, prireikia vos vienos sekundės, kad ji ir vėl būtų nešvari. Dėmės ant viryklės paviršiaus neatrodo labai gražiai. Kartais pašalinti pridegimo žymes tikrai nėra paprasta, tačiau nenuleiskite rankų: yra vienas paprastas būdas, kuris padės sėkmingai išvalyti viryklę.

Nerekomenduojame naudoti teflonui skirtą šveitiklį, nes jis tikrai subraižys jūsų įrangą.

Pasirodo, indukcinės viryklės valymui puikiai tinka viena priemonė, kuri kainuoja centus. Tai – kepimo soda, kuri  padeda įveikti net ir sunkiai pašalinamus nešvarumus.

Kaip valyti indukcinę kaitlentę su soda?

Sodos valymo savybės yra tiesiog neįkainojamos. Ši nebrangi priemonė puikiai tinka įvairiems paviršiams. Soda itin efektyviai gali išvalyti indukcinę kaitlentę.

Tiesiog pabarstykite soda visą kaitlentės paviršių. Palikite kelias minutes susigerti, o tuomet nuvalykite minkšta šluoste. Štai ir viskas!

Kepimo sodos pasta

Sodos pastą galite paruošti taip: į dubenį įberkite pusę stiklinės sodos ir įpilkite vandens. Turi susidaryti tiršta pasta.

Paruoštą pastą tepkite ant viryklės ir palikite 20 minučių susigerti. Praėjus šiam laikui, nuvalykite atmirkusius nešvarumus. Juos pašalinsite be jokio šveitimo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *