Signalai, kad einate neteisinga kryptimi

Visi keliai, kuriais žingsniuojame per gyvenimą, veda į kažkokį paskirties punktą. Nuo mūsų pačių priklauso, kokiu būtent keliu link to punkto keliausime. Kartais galime pasiklysti, įstrigti kažkurioje atkarpoje arba sutrikti, nežinodami, į kurią pusę pasukti kryžkelėje.

Jeigu abejojate ir pradėjote jausti diskomfortą, pasaulis būtinai pasiųs jums signalą, duos ženklą.

Fiziniai pažeidimai

Skaudžiai susimušėte pirštą ar alkūnę? Tipiškas signalas. Būtina sulėtinti tempą ir pamąstyti apie savo sekančius žingsnius. Galbūt ignoruojate savo intuiciją ar nepastebite tikrosios tiesos jus supančiose situacijose. Apsidairykite aplinkui atidžiau.

Nuolatinis vėlavimas

Trukdo amžini kamščiai gatvėse, prarandate orientaciją laike? Tai vienareikšmiškas signalas, skirtas atkreipti jūsų dėmesiui. Vėlavimai liudija, kad pernelyg save išvarginate ir niekaip negalite įsipaišyti į būtinų veiksmų rėmus. Kai judate sinchroniškai su gyvenimo srautu, jūs visada viską suspėjate. Kai tik sinchroniškumas sutrinka, į gyvenimą įsiveržia problemos, susijusios su laiku.

Užmaršumas

Reguliariai užmirštate ar pametate daiktus? Reiškia, jums būtina susikaupti ir “nusileisti ant žemės” prieš judant toliau. Užmaršumas – aiškus signalas, kad būtina maksimaliai susikoncentruoti į savo tikslus.

Gadinate daiktus, daiktai krinta iš rankų

Einate destruktyviu keliu arba patys sau blokuojate sėkmę ir stambius pasiekimus. O dar reikėtų atsisakyti totalios kontrolės, atsiduoti likimo valiai. Tai būtina padaryti, kai jaučiate sąstingį savo darbuose ir apskritai gyvenime.

Šlamštu užversta erdvė

Pastoviai tvarkotės, tačiau betvarkė niekur nedingsta. Tai irgi signalas, liudijantis, kad nepastebite realios situacijos ir nenorite atsikratyti praeities, kuri tvirtai įstrigo pasąmonėje.

Ligos

Nesibaigianti kova su infekcijomis, jūs amžinai peršalęs. Laikas pailsėti ir pasitikrinti judėjimo kryptį. Galbūt tie svarbūs sprendimai, kuriuos priimate, yra ne jūsų, o primesti iš šalies. Susirgimų recidyvai signalizuoja, kad jau seniai laikas keisti gyvenimo ritmą ir stilių.

Nenoras galvoti apie pokyčius

Nenorite galvoti ar kalbėti apie tai, kas jus jaudina? Slepiate galvą smėlyje ir slopinate mintis? Žinote kodėl? Jūs intuityviai baiminatės išgirsti atsakymą. Galbūt žinote, ko reikia imtis, tačiau bijote pradėti ar nenorite to daryti.

Problemos su darbų atlikimu

Pradedate naują darbo projektą su didžiuliu įkvėpimu, o paskui pritrūksta jėgų ir energijos jį užbaigti. Pasaulis signalizuoja, kad reikia harmonizuoti dvasinį balansą ir ieškoti motyvacijos. O dar šis ženklas gali reikšti, kad projektai, kuriuos tempiate ant savo kupros, iš esmės yra ne jūsų, kad jie nesuderinami su jūsų tikruoju gyvenimo keliu ir pašaukimu.

Nerimas ir nuolatinis stresas

Jeigu kiekviena diena prasideda nuo nerimo jausmo, reiškia, esate ne savo vietoje. Nerimas, žinoma, gali kilti dėl pačių įvairiausių priežasčių, tačiau jeigu jis nepraeina, ieškokite šaltinio. Nerimas ir stresas – tai signalai, kad būtina koreguoti gyvenimą.

Nuobodulys

Jeigu gyvenimas atrodo nuobodus, reiškia, gavote labai stiprų signalą, jog neišnaudojate viso savo potencialo. Gyvenimas yra nuostabus, kupinas šansų ir galimybių, dėl to nuobodžiauti tikrai nėra kada ir dėl ko. Nuobodulys ateina tada, kai gyvenate ir dirbate kaip robotas, kai negyvenate pilnaverčio, įdomaus ir prasmingo gyvenimo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *