Smaugianti meilė. Su kokiais žmonėmis pavojinga užmegzti santykius

Vampyriška meilė taip pat egzistuoja. Ir liūdniausia, kad vampyras to nesuvokia. Jis laiko save geru, padoriu, kilniaširdžiu, dosniu, mylinčiu. Galbūt jis toks ir yra. Bet jis serga, Jis yra energinis vampyras. Šios metaforos esmė tikriausiai visiems suprantama: žmogus papildo savo energijos atsargas mylimo asmens sąskaita.

Pavyzdys iš gyvenimo: jaunas, kultūringas, geras vaikinas skundėsi, kad jo santykiai su merginomis vyksta pagal tą patį scenarijų. Iš pradžių būna viskas gerai. Merginai jis patinka. Atsiranda abipusė simpatija. Vaikinas neskubina įvykių, dovanoja gėles, atsargiai pabučiuoja. Jis skambina, rašo žinutes, rūpinasi, skiria dėmesį jai, kalba apie savo jausmus.

Vėliau įvyksta suartėjimas. Vaikinas skiria jai vis daugiau dėmesio, dažniau skambina, dovanoja dovanas, domisi jos reikalais, susipažįsta su jos artimaisiais. O po to mergina ima šalintis jo.

Vaikinas skiria jai dar daugiau dėmesio ir nesupranta, kas atsitiko. Gal ji jo nebemyli? Vakar ji neatsakė į du jo laiškus, šiandien susiruošė su drauge į teatrą. Jį kankina pavydas. O paskui visos jo merginos ima kartoti tą pačią frazę: „Tavęs per daug mano gyvenime“.

Kažkoks prakeiksmas! Ar jį traukia prie netinkamų merginų, egoisčių, kurios žaidžia jo jausmais? Kodėl visos merginos nutraukia santykius?

Taip atsitinka todėl, kad šis vaikinas – vampyras. Ir merginos puikiai tai jaučia. Jam reikia nuolatinės energijos dozės, meilės prisipažinimų, švelnių žodžių, palaikymo, pripažinimo, žavėjimosi juo.

Juk jis svarbiausias vaikinas, tiesa? Jis padovanojo puokštę, o kur bučiniai ir džiaugsmo šūksniai? Jis pasiuntė širdutę, o kur meilės prisipažinimas ir paveikslėlis? „Ir apskritai, kur tu buvai? Pas draugus? Važinėkime pas draugus kartu. Po darbo aš tave pasitiksiu ir parvešiu. Ir tikrinsiu, kur esi kas pusvalandį. Ir reikalausiu meilės patvirtinimų žodžiais ir veiksmais. O jeigu jų negausiu, rimtai pasikalbėsiu ir viską išsiaiškinsime, iš kur toks nedėkingumas ir abejingumas. Ir apskritai, susituokime ir susilaukime mažiausiai penkių vaikų.“

Šis vyras tiesiog smaugia auką savo glėbyje kaip pitonas. Jam reikia vis daugiau dėmesio ir meilės. Jis okupavo kito žmogaus gyvenimo erdvę, pats to nesuprasdamas. Arba nenorėjo suprasti. Jis norėjo meilės. Ir neleido atsikvėpti. Tai buvo tikras teroras.

Požymiai, kad susidūrėte su energiniu vampyru

*Jeigu tada, kai šalia nebūna mylinčio žmogaus, jums lengviau kvėpuoti ir pagerėja nuotaika, tai keista. Tai yra ženklas, kad jis siurbia jūsų energiją.

*Jeigu jums tenka nuolat aiškintis ir teisintis, jaučiatės dėl ko nors kalta – tai blogas ženklas.

*Jeigu nenorite pasakoti mylinčiam žmogui apie savo reikalus ir atsakinėti į jo nesibaigiančius klausimus apie jūsų gyvenimą, tai taip pat negeras požymis.

*Jūs atsiliepiate į skambučius ir atsakote į žinutes ne todėl, kad to norėtumėte, o todėl kad kils tylus skandalas ir nuoskaudos, jei to nepadarysite.

*Paūmėjo jūsų negalavimai, nuolat kažką skauda, sugrįžo žalingi įpročiai, kurių buvote atsikračiusi.

*Mylinčio žmogaus dovanos nesukelia jums malonumo. Dešimtas pliušinis meškiukas ir gėlių puokštė ima erzinti. Net brangių dovanų nenorite imti. Norite viską grąžinti atgal.

*Mylintis žmogus persekioja jus, seka. Tai yra aukščiausia vampyrizmo stadija.

Liūdniausia yra tai: jeigu toks sąlyginis vampyras sutiks žmogų, kuris elgsis „teisingai“ ir palaikys tokius santykius, vampyras greitai praras susidomėjimą ištikima, gera žmona ar mylinčiu, kantriu vyru. Jis „išgers“ partnerį iki dugno greitai. Ir vis tiek jį kankins troškulys. Jo troškulys nenumaldomas. Jis suras naują objektą ir pradės persekioti savo meile.

Tokių žmonių reikia saugotis. Jie gali atrodyti geri, šaunūs, puikūs, bet jie serga vampyrizmu. Pavojinga atsidurti šalia tokių, rašo portalas „Econet“.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *