Smulkmenos, kurios sunaikina aistrą santykiuose

Santykiuose dingo kibirkštis? Tai dažnas reiškinys tiek ilgalaikiuose, tiek trumpalaikiuose santykiuose. Žinokite, kad aistros neįmanoma tiesiog prarasti, tai lemia tam tikros smulkmenos. Straipsnyje jų išvardijame tik 6, bet iš tikrųjų jų yra tikrai daugiau.

1. Miego trūkumas

Tai banalu, tačiau nuovargis labai neigiamai veikia potraukį priešingai lyčiai. Jei pora gyvena bendrą gyvenimą, tai labiau pavargęs partneris visą laiką jaus, kad ji (ar jis) viską tempia ant savęs.

2. Meilė suryja kasdienybę

Vyrui nėra jokio skirtumo, ką jis valgo vakarienei ir ar namuose yra ideali tvarka. Tačiau moteris prikibs prie smulkmenų – jos linkusios perdėti. Moterims pora neplautų lėkščių atrodys kaip indų krūva, o daiktai, kabantys ant kėdės atlošo, o ne spintoje, bus visiška netvarka. Tai erzins ir vargins.

3. Nepasitikėjimas

Jei tarp sutuoktinių ar partnerių prarandamas pasitikėjimas, tai pirmas žingsnis link skyrybų. Moteris bus pirmoji, kuri nutols. Net jei fiziškai tai nebus pastebima, pajusite, kad intymumas nebebus toks, koks buvo: moteris negalės atsipalaiduoti su vyru, kuriuo nepasitiki. Natūralu, kad tada apie jokią aistrą negali būti nė kalbos.

4. Mažos nuoskaudos linkusios kauptis ir peraugti į didelį nepasitenkinimą

Dažniau į tai linkusios moterys, tačiau ir vyrai kaupia nuoskaudas. Kuo daugiau santykiuose negatyvo, tuo mažiau aistros tarp vyro ir moters.

5. Per didelis vieno iš partnerių socialinis aktyvumas lemia santykių paaštrėjimą

Kalbame apie visuomenės veikėjus, kurie mėgsta būti dėmesio centre. Jei vienas iš jūsų poros yra toks, o kitas – kuklus žmogus, tuomet jūsų aistra truks neilgai. Padidėjęs pašalinių dėmesys išrinktajam erzins, tik pavydo laipsnis skirsis.

6. Bendrų planų stoka

Žmonės, kurie nenori ar dėl kokių nors priežasčių negali planuoti savo ateities kartu, net ir artimos, ilgai negalės savo santykiuose džiaugtis aistra.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *