Su kokiu žmogumi turime reikalą? Pirmasis įspūdis – svarbiausias

Su kokiu žmogumi turime reikalą? Kaip jis įtakos mūsų gyvenimą? Ar verta su juo megzti ilgalaikį kontaktą? Jungas teigė, kad žmonės – kaip cheminiai elementai. Jeigu kontaktas įvyko, būtinai bus cheminė reakcija. Pasekmės. Štai į šitą “cheminę reakciją” ir reikia atkreipti dėmesį per pirmą susitikimą. Taip bus paprasčiau suprasti – verta pradėti ilgalaikius santykius, ar geriau nereikia.

Pirmasis jausmas – pats svarbiausias. Tai reakcijos pradžia. Vieni žmonės sukelia širdyje taikos ir ramybės būseną. Kiti pakelia nuotaiką, tarsi bokalas šampano. Dar kiti sukelia nerimą be jokios regimos priežasties ar įvaro į depresiją. Štai šitas pats pirmasis pojūtis – pats svarbiausias. Mes per kelias sekundės dalis pajaučiame – “mūsų” žmogus, ar “ne mūsų”. Jeigu su “negatyvia” medžiaga kontaktuoti vis dėlto teks, tuomet reikėtų imtis protingų atsargumo priemonių ir nepamiršti savo pirmojo įspūdžio.

Cheminė reakcija gali būti žaibiška, o kartais užtrunka ilgesniam laikui. Dėl to atkreipkite dėmesį į įvykius, kurie vyks kelias valandas po kontakto. Tarkime, parą laiko. Nors kartais kelių valandų pakanka, kad suprastume – geras kontaktas, ar “brokuotas”.

Jeigu prasidės problemos, gedimai, nuostoliai, jei prarasite pinigų, prasidės skandalai šeimoje ar nemalonumai darbe – verta susimąstyti. Bėda ne ta, kad sutikote blogą žmogų. Bėda reakcijoje. Toji reakcija kažkodėl negatyvi.

Paskui galima susigyventi vienam su kitu, pakankamai normaliai bendrauti, tačiau neverta pamiršti atsargumo. Ir ilgalaikių bendrų reikalų ar glaudaus bendravimo geriau atsisakyti – be susierzinimo, be kaltinimų. Kitas žmogus nekaltas, kaip nekaltas dėl to ir jūs. Tiesiog nesutapote.

O jei kelias valandas išliko puiki nuotaika, reikalai puikiausiai tvarkosi, vyksta malonūs dideli ar smulkūs įvykiai, gaunate pelno, visi šviesoforai dega žalia šviesa, jeigu lengvai išsisprendžia klausimai ir pasiekiami tikslai – tai geras kontaktas. Galima drauge vaisingai dirbti ir ilgai draugauti. O gal ir mylėti – kas žino?

Nes viskas aišku ir suprantama žmonių tarpusavio santykiuose. Suprasite vėliau – dėl ko viskas vyko taip, o ne kitaip, kokia priežastis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *