Subtilūs ženklai, rodantys, kad jūsų santykiai yra toksiški

Dabar yra daug informacijos apie žmones, kurie gyvena smurtiniuose santykiuose bei kaip juos atpažinti ir nutraukti. Daugelis specialistų nori mums perteikti pavojus, kylančius gyvenant tokiomis sąlygomis. Dažnai tai gąsdina, ir mes manome, kad mūsų gyvenime taip neatsitiks, nes visi akivaizdūs požymiai yra aiškūs ir apibrėžti, pateikiami visi galimi veiksmų scenarijai. Bet, deja, labai mažai informacijos apie tai, kaip viskas prasideda jūsų gyvenime, o juk reikėtų remtis jūsų jausmais ir pojūčiais.

Žemiau yra 11 punktų, pagal kuriuos galite suprasti, kad laikas ieškoti skyrybų advokato.

1. Jūs pradėjote tyliai kalbėti.

Ar pastebėjote, kad pokalbyje su draugais, tėvais, kolegomis, jei šalia yra sutuoktinis, jūsų balso tonas tampa tylesnis? Jūsų dažnai prašo pakartoti, ką sakėte, nes pradėjote kalbėti per tyliai? Jei taip, rekomenduojame skaityti toliau.

2. Jūs nekeičiate daiktų tvarkos namuose.

Kai kuriems pertvarkymas namuose yra visiškas baldų ir buitinės technikos perstumdymas, o kažkam užtenka sukeisti knygas lentynose. Nieko nepertvarkote ne todėl, kad jums viskas patinka, o todėl, kad atsiradus idėjai persitvarkyti iškart kyla minčių, kaip į tai reaguos jūsų išrinktasis.

3. Pradedate su antra puse konsultuotis kiekviena proga.

Ne, ne kai kalbame apie rimtus dalykus, bet dėl kiekvienos smulkmenos! Jums atrodo, kad tokiu būdu demonstruojate jų svarbą savo gyvenime. Patikėkite manimi, jums tik atrodo! Tai ne jų svarba, o jūsų baimė dėl jo nepasitenkinimo, kas jei „jam / jai tai nepatiks“?

4. Ar jūs gyvenate pagal principą „na ir kas, kad aš teisus / teisi?“

Bet kurioje ginčo vietoje jums labiau patinka patylėti. Ir dabar kalba eina ne apie tai, kad nesiginčysite su „kvailiais“, o apie tai, kad nenorite eilinį kartą būti šios kovos pralaimėtojas. Nes jūs jau žinote, iš anksto esate tikras, kad pralaimėsi. Jūsų geriausi argumentai bus sutrinti į miltus, nes jūsų partnerio gebėjimas naudoti gudrybes ir menkinti kitus savo žodžiais yra tikrai nemenkas.

5. Niekada neatsakote į jūsų porai užduotą klausimą.

Pavyzdžiui, jūsų draugai pakviečia jus abu vakarienės, pirmiausia pažiūrite į savo partnerį, o tik tada atsakote.

6. Nerimaujate, jei nespėjote iš karto pakelti ragelio ar atsakyti į žinutę.

Taip, pasitaiko atvejų, kai sprendžiant neatidėliotinus reikalus reikia greičio, tačiau užuot ramiai aiškinęsi, kodėl čia ir dabar nebuvai „prisijungęs“, imate paniškai ieškoti pasiteisinimų, nes žinote, kad partneris nebus patenkintas.

7. Jūs naršote savo „Instagram“ ar „Facebook“ kanalus tik su ausinėmis arba nustatę žemiausią garso lygį.

Žinoma, kai kas nors dirba šalia, dera netrukdyti žmogaus stipriais garsais, bet jūsų atveju – jūs tai darote nuolat! Kodėl? Ar nenorite pranešti savo partneriui apie savo pomėgius socialiniuose tinkluose, ar bijote kritikos?

8. Nustojate klausytis mėgstamą muziką.

Anksčiau pagrindinė jūs laisvalaikio dalis buvo muzika? Tačiau dabar jūsų namų ruošos darbai vyksta visiškoje tyloje arba žiūrint vaizdo įrašą iš „YouTube“, o vaizdo įrašas nėra iš jūsų grojaraščio? Žinoma, niekas neatėmė jūsų ausinių, bet ką daryti, jei neišgirsite, kaip jums skambina „mylimas žmogus“?

9. Jūs pradėjote dažniau ieškoti internete informacijos apie psichikos sutrikimus.

Skamba siaubingai, bet tai tiesa! Jei gyvenime nesusidūrėte su psichikos sutrikimų atvejais, greičiausiai nesiruošėte apie juos sužinoti, tačiau dabar tokie straipsniai pradėjo atsirasti jūsų naršyklės istorijoje.

10. Staiga susiradote hobį, apie kurį niekada negalvojote.

O tiksliau, jūs nuolat galvojate ką nuveikti, bėgiojate nuo siuvinėjimo kryželiu iki kaktusų auginimo, šiandien žiūrite maisto gaminimo meistriškumo kursus, o rytoj degate idėja siūti apatinius! Ir viskas būtų gerai, jei ne vienas, bet! Šis bėgiojimas tampa jūsų hobiu… Nežinote, kaip save realizuoti, esate iš anksto tikras, kad nieko neišeis. Ir jūsų partneris dar kartą pasakys, kad netiki jūsų nauja idėja.

11. Jums dažnai nepatogu!

Nejauku darbe, nes kas minutę tikrinate, ar neparašė vyras? Nepatogu su draugais, nes nuolat žiūrite į laikrodį? Nepatogu lankytis pas gimines, nes reikia iš anksto turėti kažkokių pasiteisinimų? Galų gale jaučiatės nejaukiai namuose, nes negalite klausytis muzikos, žiūrėti mėgstamų filmų ir apskritai patartina per daug nejudėti.

Šiame straipsnyje aprašyti požymiai kažkam atrodys keisti, kažkam vaikiški, tačiau atminkite: jei staiga pastebėsite, kad jūsų gyvenime tai tikrai vyksta, neužsidarykite, pasikonsultuokite su artimu draugu, pasikalbėkite su psichologu. Geriau žinoti, kas vyksta, ir būti tam pasiruošusiai, nei paskęsti savyje ir būsimose problemose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *