Sugebėjimas mylėti ir būti laimingu

Mokėkite būti laimingais. Pačiomis menkiausiomis smulkmenomis. Sėdėkite ir žiūrėkite į žvaigždes tamsią naktį, gerkite arbatą jaukioje kavinukėje, klausykitės paukščių čiulbėjimo ar tiesiog išeikite pasivaikščioti, paėmę mylimą žmogų už rankos, kikendami iš vien tik jums dviem suprantamų juokelių. Pajauskite absoliučią, niekuo netemdomą laimę.

Tačiau kad ir kaip žmones ragintum ir mokytum, vis tiek nesigauna įteigti, kad gyventi reikia būtent šitaip. Džiaugiantis kiekvienu momentu, kiekviena smulkmena. Pabudote ryte gyvi ir sveiki, skaniai papusryčiavote, pažvelgėte pro langą – o ten grožis ir ramybė bet kuriuo metų laiku.

Ruduo nuostabus ryškiu lapkričiu ir lietaus barbenimu į palangę.

Žiema nuostabi krintančiu sniegu ir naujametinėmis eglutėmis.

Pavasaris nuostabus sugrįžusiais iš šiltų kraštų paukščiais.

Vasara nuostabi savo žaluma, šiluma, jaukumu, neįtikėtinais kvapais, kuriuos skleidžia kiekvienas prasiskleidęs žiedas…

Argi ne laimė stebėti visa tai, tiesiog būti visame tame, tiesiog gyventi? Mylėti artimus žmones, tikėtis geriausio, laukti iš gyvenimo daugiau? O svarbiausia – vertinti šį momentą.

O dar reikia mylėti ir lepinti save. Tai anaiptol ne egoizmas ir ne narcisizmas. Tai visiškai normalu, teisinga ir netgi būtina, kad aplinkiniai žmonės irgi vertintų, gerbtų bei mylėtų jus kaip asmenybę. Kaip jūs patys galėsite ką nors mylėti, jeigu net patys savęs nemylite?

Dėl to turėkite galvoje, kad viskas prasideda nuo mūsų pačių. Ir taip bus visada. Būtent dėl to reikia save tausoti, mylėti, fotografuotis atminčiai, keliauti po pasaulį, užpildyti smegenis naudinga informacija, tobulėti, analizuoti padarytas klaidas.

Kartais mokėti numoti į viską ranka, kad išsaugotumėte nervus, būti sąžiningu su savimi, viskuo domėtis, rūpintis mityba ir organizmu, atsiriboti nuo nuodingų žmonių, nebijoti pasakyti “ne”, kartais rizikuoti, ypač jei siekiate viso gyvenimo svajonės. Dėl to visada raskite laiko sau. Jūs to verti.

O jeigu norisi kažką pakeisti gyvenime ar santykiuose su artimaisiais, pradėkite nuo nedidelių pokyčių pačiame savyje ir netrukus pastebėsite darbo su savimi rezultatus. Mokykitės atvirai, o ne iš aukšto vertinti ir mylėti save, niekada to nesidrovėkite ir pamatysite – laimė ateis.

Sėkmės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *