Šuo graužia jūsų batus? Ši paprasta gudrybė padės tą išspręsti

Svarstote, ką daryti, kad jūsų šuo negraužtų to, ko neturėtų? Ar jūsų augintinis nuolat niokoja baldus ir kitus namuose esančius daiktus? Mes žinome tikrai veiksmingą būdą, kaip išspręsti šią problemą.

Kodėl šuo taip elgiasi?

Įvairių daiktų kramtymas – dažna ne tik jaunų šuniukų problema. Jauniems šunims įvairių daiktų kramtymas yra geriausias būdas atrasti pasaulį. Vis dėlto, jei laiku to nesustabdysime, vėliau kovoti su šia problema gali būti tikrai nelengva.

Ką daryti, kad šuo negraužtų namuose esančių daiktų? Visų pirma, jūs turėtumėte suprasti, kad tokiu būdu jis atkreipia jūsų dėmesį, ir, svarbiausia, numalšina emocijas. Kandžiodamas jūsų rankas ar grauždamas įvairius daiktus šuo išsikrauna emociškai. Kad toks elgesys netaptų įpročiu, labai svarbu imtis tam tikrų veiksmų.

Kaip jau minėjome, įvairių daiktų graužimas yra susijęs su šunų emocijomis. Nuolatinis įvairių daiktų graužimas taip pat pasireiškia šunims, kurie patiria išsiskyrimo nerimą. Kai šuo lieka vienas, jam yra sunku kovoti su savo emocijomis, todėl jis griebiasi įvairių daiktų graužimo. Toks šuo gali pridaryti daug žalos: sugraužti jūsų batus, apgraužti duris, įvairius baldus ar net sienas.

Kartais šią situaciją tenka spręsti su specialistu, kuris išmokys jūsų šunį likti vieną. Pirmiausia turėsite išeiti 5 minutėms, o vėliau – ir 10 ar 15 minučių, kol šuo galiausiai išmoks likti vienas. Kas kartą, kai šuo, likęs vienas, būna ramus, jis turi gauti skanėstą.

Taip pat galite šuns narve palikti savo drabužių, kad šuo jaustų jūsų kvapą ir galėtų nusiraminti.

Kaip neleisti šuniui kramtyti baldų? Išbandykite žaidimus!

Niekada nebauskite šuns už tai, kad jis kažką sugraužė. Bausmės tikrai neturės teigiamos įtakos nei šuns paklusnumui, nei jūsų santykiams. Taigi, kaip neleisti šuniui graužti? Išbandykite protingą triuką: tai padės atitraukti šuns dėmesį nuo kitų objektų, kuriuos šuo norėtų apgraužti.

Žaidimai daro tikrus stebuklus! Šis sprendimas ne tik sustiprina šeimininko ir šuns ryšį, bet taip pat padeda smagiai praleisti laiką.

Kaip pasigaminti žaislą?

Išbandėme šį triuką su savo šunimis, ir rezultatas mus nustebino! Tai – tikrai puikus žaislas, kurį pagaminti yra labai paprasta.

Jums reikės:

· Aštrių žirklių

· Audinio (pavyzdžiui, seno rankšluosčio, marškinėlių, ir t.t.)

Iš audinio iškirpkite 4 juosteles. Priklausomai nuo norimo žaislo storio, juostelės turi būti plačios arba siauros. Galite naudoti įvairių spalvų ir tekstūrų audinių juosteles.

Juostelių galus suriškite į tvirtą mazgą ir išskleiskite, kaip parodyta paveikslėlyje.

Nuleiskite viršutinę juostelę žemyn, o apatinę – aukštyn, sudarydami dvi kilpas:

Perkiškite kitas dvi šonines juosteles. Kaip parodyta paveikslėlyje, sukursite kvadratą, kurį vėliau reikia stipriai suspausti, traukiant visas juosteles vienu metu.

Vėl kartokite visas procedūras, kol žaislas bus paruoštas.

Sutvirtinkite žaislo galus.

Štai ir viskas – žaislas paruoštas. Dabar išbandykite šį žaislą su savo augintiniu.

Jei pakankamai laiko skirsite žaidimams, šuo turės galimybę išsikrauti ir fiziškai, ir emociškai, todėl jam tikrai nekils minčių niokoti baldus ar kitus namuose esančius daiktus.

Sėkmės!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *