Susidūrėte su blogu žmogumi? Tai įspėjimas!

Štai užsipuolė jus chamas – nei iš šio, nei iš to įžeidė, aprėkė, baisiai nuliūdino. Ar vagišius nušvilpė kažką vertingo. Ar gatvėje kelių erelis aplamdė automobilį. Ar nevykėlis pavaldinys pametė svarbius dokumentus arba neteisingai apiformino svarbų sandorį. Ir dar atsikalbinėja, bjaurybė, kaltės nenori pripažinti! Arba darbe toksiškas kolega nervus galutinai ištampė…

Visa tai labai skaudina. Gadina nuotaiką. Reikia kažkaip gintis, duoti atkirtį, ginti savo interesus.

Tačiau būtina padaryti dar kai ką – gauti iš to pamoką. Pasimokyti iš situacijos.

Blogas žmogus – kaip įgėlusi širšė. Jis reikalingas, kad mes pagaliau atsipeikėtume ir pabustume. Ir suprastume – reikia pasirūpinti savo saugumu, pakaks atsipalaidavus pėdinti gyvenimo keliu, tarsi per žydinčią pievą. Pievoje gali būti gyvačių. Dėl to reikia būti dėmesingesniam ir budresniam.

Tai – pirmas dalykas. Pakeiskite visų interneto paskyrų slaptažodžius, įsitikinkite duomenų saugumu. Pasitikrinkite spynas namuose ir automobilio signalizaciją. Pasitikrinkite banko korteles, dokumentus, galima ir seifą nusipirkti ar nepatikimą spyną pakeisti. Būtina atidžiau pažvelgti į aplinką – galbūt kažkur pamiršote apie ribas ir dėl to aplink jus susibūrė daugybė įvairių perėjūnų?

Ir taisyklių būtina laikytis nepriekaištingai – tiek kelyje, tiek gyvenime. Tai labai svarbu. Sėkmės limitas išsisėmė, laikas užsiimti disciplina. Pažvelkite iš šalies į eiseną, laikyseną – gal tapote panašus į auką? Galbūt jūs pats pritraukiate maitvanagius ir plėšrūnus savo nykia ir bejėgiška išvaizda?

Susidūrimas su blogu žmogumi – tai signalas. Nusilpusios apsaugos ir išsiblaškiusio dėmesio požymis. Štai tuo ir užsiimkite nedelsdami, laiko dar turite. Yra, beje, tokių žuvyčių, kurios ilgiau išgyvena akvariume su plėšrūnais. Jos ten žymiai žvalesnės ir sveikesnės. Būtent dėl to, kad greta plėšrūnai. Dėl to kartais labai kenksminga atsipalaiduoti ir visiškai atsipūsti. Jeigu laiku imsitės priemonių, nieko blogo daugiau neatsitiks, viskas apsiribos incidentu su jau aprašytu chamu.

O štai gerų permainų sulauksite garantuotai. Juk dabar jūs labiau dėmesingas, žymiai greičiau pastebėsite gerus žmones, atrasite naujų šansų…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *