Svarbios tiesos, apie kurias vertėtų pagalvoti, kai ištinka sunkumai

Kartais pamirštame, kas esame, iš kur atėjome ir kuo galėjome tapti, kartais mums būtina priminti, kad reikia grįžti į tikrąjį kelią. Galite to nejausti, tačiau širdis yra neatskiriama nuo jūsų. Širdis, siela – tai jūsų tikroji esmė, ir ji nepaprastai išmintinga. Širdis visada stengiasi su mumis kontaktuoti, kalbėtis, ypač kai išgyvename sunkius laikus.

Priminkite sau šias tiesas, kai nusiminsite ar nuleisite rankas.

***

Kai kurie žmonės bendrauja su jumis laisvu nuo kitų reikalų laiku, o kai kurie suranda laisvo laiko, kad pabendrautų su jumis. Šiandien ir kiekvieną dieną galite būti paskutinis iš šių dviejų tiems žmonėms, kuriuos mylite.

Patys smulkiausi geri darbai nepalyginamai vertingesni už pačius didingiausius ketinimus.

Labai dažnai nepakankamai vertiname prisilietimų, gero žodžio, sugebėjimo išklausyti, nuoširdaus komplimento galią, tačiau būtent šie dalykai gali visiškai pakeisti gyvenimą.

Kartais reikia rodyti gerumą kitiems ne dėl to, kad tai geri žmonės, o dėl to, kad jūs esate geras.

Kai įgysite ramybę savo viduje, tapsite žmogumi, sugebančiu sutarti ir su kitais.

Jūsų laimė ar nelaimė nepriklauso nuo to, ką turite, kur esate ir kuo užsiimate. Laimė susijusi su tuo, ką apie visa tai galvojate.

Laimė – tai ne reakcija ir ne rezultatas. Tai pasirinkimas ir sprendimas, kurį mes dabar darome. Tegu tai bus jūsų, o ne svetimas sprendimas.

Didžioji dalis jus stabdančių ir į priekį žengti neleidžiančių dalykų susiję su negatyvia patirtimi iš praeities, kurią vis dar laikote savo prote. Paleiskite ją.

Galite būti pavargęs, nusivylęs, susierzinęs, galite jaustis nekomfortiškai. Kad ir kaip bebūtų, pats geriausias jūsų sprendimas šiuo momentu – pozityviai žengti į priekį.

Nesvarbu, kiek laiko (kaip jums pačiam atrodo) paaukojote ar praradote, niekada ne vėlu gauti maksimalios naudos iš dabartinio momento.

Ypatingai sunkiomis dienomis, kai atrodo, jog jau nebeištversite, priminkite sau, jog iki šiol jums pavykdavo tokias dienas išgyventi.

“Aš galiu” yra žymiai svarbiau už jūsų IQ.

Susikoncentruokite į žingsnį, kurį žengiate šiuo momentu. Teisybę kalbant, tai ir yra gyvenimas – maži žingsneliai, kurie palaipsniui susisumuoja į didžiulį jūsų įveiktą atstumą.

Jūs nepatirsite nesėkmės. Arba gausite trokštamą rezultatą, arba suprasite, kas kaip kaip nesuveikė – puiki patirtis sekančiam bandymui.

Žvelkite į savo problemas kaip į problemas ir jos toliau jus kankins, įsikibusios. Žvelkite į jas kaip į galimybes ir šansus ir jos taps galimybėmis bei šansais.

Pamėginkite žvelgti į nedideles gyvenimiškas kliūtis ne kaip į kliūtis, o kaip į tarpinius etapus.

Sėkmė – tai ne nesėkmių nebuvimas. Sėkmė yra tai, kas vyksta, kai nusprendžiate žengti sekantį žingsnį, nepaisydami nesėkmės.

Žmonėms iš šalies lengva jumis abejoti ir jus smerkti, patiems niekuo nerizikuojant. Neleiskite, kad jie darytų jums įtaką. Jie laikys jus bepročiu kelio pradžioje, ir šlovins kaip genijų, kai pasieksite rezultatą.

Nebijokite mesti iššūkio susiklosčiusioms nuostatoms. Galbūt kai kurios jūsų idėjos atrodys beprotiškos. Tačiau būtent tokie bepročiai supurto ir stumia į priekį šį pasaulį.

Negalima visą laiką laukti tinkamo momento. Kartais būtina sukaupti ryžtą ir kažką nuveikti. Gyvenimas pernelyg trumpas, kad apgailestautume ir klausinėtume savęs, kaip galėjome gyventi, jei būtume padarę tą ar aną.

Baimė egzistuoja tik jūsų galvoje. Sunku sekti paskui širdį, tačiau tikroji tragedija ištinka tada, kai jus sustabdo melaginga baimė.

Tuo momentu, kai suprasite, jog galite būti ne toks, kaip visi ir galite kurti gyvenimą savaip, tuo momentu leisite sau atsikratyti klaidingo įsitikinimo, jog nieko neįmanoma pakeisti, kad jūsų likimas – tiesiog egzistuoti, užuot kažką keitus, gerinus ir išties gyvenus.

Apsispręskite dabar, tiesiog šią minutę, kad niekada daugiau iš nieko nekaulysite meilės, pagarbos ir dėmesio. Visa tai galite padovanoti sau pats.

Atsiverkite. Leiskite sau jausti, būti tikru. Sugriaukite tas emocines sienas ir užtvaras, kurių prisistatėte aplink save ir pergyvenkite visas emocijas, tiek geras, tiek blogas. Tai ir yra tikrasis gyvenimas.

Valgykite save mylėdami. Judėkite save mylėdami. Kalbėkite save mylėdami. Gyvenkite save mylėdami. Šiandien.

Įdomus gyvenimo paradoksas: kai priimate save tokiu, koks esate ir ten, kur šiuo metu atsidūrėte – tik tada atsiranda galimybė keistis ir augti.

Neleiskite, kad baimė būti atstumtu trukdytų daryti ir kalbėti tai, kas jums svarbu. Reikalingi žmonės ims dar labiau jus gerbti, jei liksite sąžiningi ir tvirtai laikysitės savo principų bei vertybių.

Tai, ką jūs pats leidžiate, tai ir vyks. Geriau pabūti kurį laiką vienišam, negu leisti nuodingiems žmonėms ir jų nuomonei trukdyti jums vystytis.

Leiskite žmonėms arba priimti jus tokiu, kokiu esate, arba jokiu. Būdami patys savimi, praturtinate ši pasaulį tuo, ko jame dar nebuvo.

Sudėtingiausia ką nors mylint – atsisakyti kai kurių dalykų to žmogaus labui. Kartais jums teks atsisakyti netgi to žmogaus.

Niekada nieko neforsuokite. Pasistenkite padaryti viską, ką pajėgiate ir paleiskite situaciją. Įvyks tai, kam buvo lemta įvykti. Ir nesmerkite savęs už tai, ko negalite kontroliuoti.

Priimkite faktą, kad klysti normalu ir pripažinkite, kai esate neteisus. Taip, tai sudėtinga. Reikia būti stipriam, kad pajėgtum tai pripažinti, tačiau tai išmokys susitaikymo su realybe.

Ateina laikas, kai reikia liautis galvoti apie savo klaidas ir eiti toliau. Jokių apgailestavimų – tai buvo pamokos, kurios parodė jums kryptį.

Prisiminkite gerus momentus, būkite tvirtas sunkiais momentais, visada mylėkite, dažniau juokitės, gyvenkite sąžiningai ir būkite dėkingi už kiekvieną naują dieną.

Jei būsite atkaklūs ir kantrūs, viskas, ko jums išties reikia gyvenime, ateis reikiamu laiku.

Pasižiūrėkite, kaip toli nuėjote. Jūs pasiekėte didžiulę pažangą. O dabar įsivaizduokite, kaip toli dar galėsite nueiti.

Galų gale viskas stos į savo vietas. O iki to laiko mokykitės to, ko galite išmokti, dažniau juokitės, gyvenkite šiuo momentu ir turėkite galvoje, kad viskas turi savo prasmę.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *