Telefonas kišenėje. Kodėl geriau jo ten nelaikyti?

Telefonas yra neatsiejamas kiekvieno žmogaus daiktas. Kur dažniausiai dedate savo telefoną? Dauguma telefoną nešiojasi kelnių ar švarko kišenėje. Kai kurios moterys netgi sugeba įsidėti telefoną į liemenėlę.

Bet ar tai yra gerai? Patogu, bet ar tai kenkia sveikatai? Išvardinsime 7 priežastis, kodėl turėtumėte perkelti telefoną iš savo kišenės į savo rankinę ar bet kurią kitą vietą.

1. Tarp vėžio ir telefonų yra pavojingas ryšys.

Kai kuriuose tyrimuose pastebėtas statistinis ryšys tarp krūties vėžio atvejų tarp moterų ir telefono nešiojimo liemenėlėje ar kišenėje prie krūtinės.

2. Pavojus vyrų sveikatai.

Spinduliuotė iš mobiliojo telefono gali pabloginti vyro lytinę sveikatą ir vaisingumą. Dėl šios priežasties nėra gera idėja nešti telefoną kelnių kišenėje.

7 priežastys, kodėl negalite nešiotis savo telefono kišenėje

Kur dažniausiai dedate savo telefoną? Remiantis mano pastebėjimais, dauguma žmonių telefoną nešiojasi kelnių kišenėse ar krūtinės kišenėse. Kai kurios moterys netgi sugeba įsidėti telefoną į liemenėlę.

Bet ar tai teisinga? Patogu – įmanoma, bet ar tai kenkia sveikatai? Išvardinsime 7 priežastis, kodėl turėtumėte perkelti telefoną iš savo kišenės į savo rankinę ar bet kurią kitą vietą.

1. Tarp vėžio ir telefonų yra pavojingas ryšys.

Kai kuriuose tyrimuose pastebėtas statistinis ryšys tarp krūties vėžio atvejų tarp moterų ir telefono nešiojimo liemenėlėje ar krūtinės kišenėje.

2. Pavojus vyrų sveikatai.

Spinduliuotė iš mobiliojo telefono gali pabloginti vyro lytinę sveikatą ir vaisingumą. Dėl šios priežasties nėra gera idėja nešti telefoną į kelnių kišenę.

3. Nugaros problemos.

Neurologai pastebi, kad daugelis pacientų, kurie skundžiasi kojų ir nugaros skausmais, turi įprotį neštis mobilųjį telefoną galinėje kelnių kišenėje. Pasirodo – šis įprotis gali sukelti sėdmenų nervo uždegimą.

4. Atsitiktinis avarinių tarnybų iškvietimas.

Statistika sako, kad San Franciske mažiausiai 30% visų gelbėjimo tarnybų iškvietimų, susijusių su mobiliaisiais telefonais, sukelia netyčinis numerių rinkimas, kai ragelis yra jūsų kelnių kišenėje.

5. Rizika sugadinti telefoną.

Neįtikėtinai didelis procentas sugedusių ar paskendusių telefonų atsitinka dėl paprastos priežasties: nusimovę kelnaites tualete, telefonas gali lengvai išskristi ir sudužti ant plytelių ar nuskęsti tualete. Ir nežinia, kas yra blogiau.

6. Spinduliuotė gali paveikti net jūsų smegenis.

Jei telefoną dažnai laikote šalia galvos, pavyzdžiui, ant lentynos šalia stalo ar ant naktinio staliuko, tai gali neigiamai paveikti smegenų kraujagysles, sukelti galvos skausmą ar kitus sutrikimus.

7. Blogi sapnai.

Dažnas telefono naudojimas, ypač ilgi pokalbiai ar naršymas internete prieš miegą, gali neigiamai paveikti miegą ir sukelti nemigą.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *