Toksiško elgesio per pasimatymus pavyzdžiai

Pirmasis pasimatymas yra atsakingas ir jaudinantis įvykis. Per jį galima artimiau pažinti tą, kuris atsidūrė šalia, suprasti, ar šis partneris yra tinkamas rimtesniems santykiams. Tam galite naudoti įvairias strategijas. Taip pat galite ieškoti skirtingų potencialaus partnerio savybių, nes kiekvienam gali būti svarbūs skirtingi prioritetai. Tačiau per pirmąjį susitikimą turėtumėte žinoti apie galimą toksišką elgesį, kurio tikrai nereikėtų toleruoti. Yra keli tokio elgesio pavyzdžiai.

Per daug savigarbos

Sąžiningumas ir padorumas – tai savybės, kurias kiekvienas nori matyti savo galimame partneryje. Kompanionas gali šias savybes demonstruoti, bet tai daryti per daug akivaizdžiai. Jis gali nuolat apie jas kalbėti, gali save perdėtai aukštinti.

Tokiu atveju turėtumėte būti budresni ir nepamiršti, kad tikrai nuoširdus žmogus niekada nepabrėš, kad jis yra toks puikus.

Per daug informacijos

Toksiškas žmogus mėgsta spartinti pasimatymų procesą. Nuo pat pirmos susitikimo minutės jis užduoda per daug asmeninių klausimų ir pasakoja apie slapčiausias savo paslaptis.

Bet kuris asmuo, patekęs į šią situaciją, jausis sutrikęs. Jis bus verčiamas iš karto atsiverti, o to jis gali dar nenorėti daryti.

Per daug didelis dėmesys

Tokiu atveju toks asmuo daug klausinėja apie tai, ar kitam pašnekovui viskas patinka ir kokie jį užplūdo jausmai. Jei kalbinamas žmogus į visa tai atsakys nuoširdžiai, palydovas eis toliau ir pradės reikalauti susitikti su jo šeima bei draugais.

Tokiai sparčiai įvykių raidai vargu ar kas nors yra pasirengęs.

Daug buvusių partnerių

Taip, jie yra kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, bet tik per pirmąjį pasimatymą neturėtumėte apie juos kalbėti. Jei jūsų pasimatymo dalyvis pradeda akcentuoti buvusius santykius, jei jis nuolat apie juos kalba, turėtumėte būti atsargesni.

Gali būti, kad naujais santykiais jis nori išstumti senuosius bei jų pagalba užglaistyti išsiskyrimo skausmą.

Visi šie pasimatymų variantai yra toksiški ir nesveiki. Jei pastebite tai, turėtumėte apsvarstyti, ar vertėtų užmegzti santykius su konkrečiu asmeniu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *