Traukos dėsnis – kaip jis veikia ir keičia gyvenimus į gerąją pusę

Tikrai ne kartą girdėjote, jog norint, kad svajonė išsipildytų, reikia ja tikėti. Traukos dėsnis yra daugiau nei tik galvojimas, kad jums pasiseks. Ekspertai papasakojo, kaip tai veikia.

Teigiamo mąstymo galia gali pakeisti jūsų gyvenimą. Tačiau reikia nuoširdžiai tuo tikėti. Traukos dėsnis veikia visose gyvenimo situacijose. Išmokite jį teisingai naudoti, kad pakeistumėte savo gyvenimą į gerąją pusę.

Kaip veikia traukos dėsnis

Norėdami suprasti, kaip tai veikia, turite teisingai jį suformuluoti. Šis Visatos dėsnis sako: „Mūsų gyvenime dažniausiai galvojame apie tai, kas nutinka“. Tikrai pastebėjote, kad kai bijote tam tikros problemos atsiradimo, ji atsiranda. Tas pats pasakytina ir apie atvirkštinę situaciją, kai dėl kokių nors priežasčių tiki, kad viskas susitvarkys. Taip yra dėl to, jog visos mūsų mintys yra nukreiptos į kokį nors įvykį. Nenorite, kad taip nutiktų, bet jei kelis kartus per dieną savo galvoje kartosite blogiausią scenarijų, nenustebkite, kad būtent taip ir nutiks.

Būtent todėl bioenergetikos ekspertai primygtinai pataria nekreipti dėmesio į negatyvius žmones, kurie sako, kad ko nors nepavyks padaryti arba nepasiseks. Žodžiai, kad laimė nepasiekiama, neišvengiamai veda prie neigiamų programų atsiradimo – minčių, kurias itin sunku išmesti iš galvos. Štai kodėl ekspertai rekomenduoja dažniau naudoti praktikas, kurios išvalo protą nuo tokių minčių – pavyzdžiui, afirmacijas prieš stresą ir nerimą.

Mokslinis paaiškinimas

Tai ne tik energija ir kažkokia magija, tai ryšys su Visatos gausos centru. Fundamentalus mokslas taip pat pažymi, kad traukos dėsnis veikia. Kai galvoji apie gera ar apie tai, kad tau pasiseks, formuojasi pasitikėjimas savimi. Jūsų smegenys sutelktos ne į problemų sprendimą, o į kažką svarbesnio. Jūsų vidiniai resursai nėra švaistomi bandant nusiraminti, išspręsti kai kurias vidines problemas. Jūs tiesiog tikite, kad viskas pavyks, todėl sėkmės tikimybė yra didesnė.

Visi jūsų ištekliai yra nukreipti į tikslą, kai apie savo reikalus galvojate teigiamai. Jūs žinote, kad viskas bus gerai, todėl viskas tikrai turi teigiamą rezultatą.

Be traukos dėsnio, yra daug kitų: pavyzdžiui, pakeitimo, bumerango dėsnis. Ekspertai primygtinai pataria niekada nepamiršti, kad jie veikia kiekvieną dieną ir kiekvieną mūsų gyvenimo sekundę. Sėkmės visose jūsų pastangose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *