Trys įpročiai atskleidžiantys profesinį perdegimą

Savaitgaliai – laikas, kai žmogus gali atsipalaiduoti ir atsikvėpti nuo darbų. Jam nereikia bėgti į darbą ir anksti keltis. Jis gali mėgautis gyvenimu, daryti tai, kas jam patinka, spręsti asmeninius klausimus. Tačiau vis tiek turėtumėte atkreipti dėmesį į savo laisvadienius.  Kartais savaitgalio laukimas gali reikšti emocinį ir profesinį perdegimą. Šiandien atskleisime, kokie žmogaus įpročiai byloja apie išsekimą.

Žmogus gyvena tik dėl savaitgalių

Ir tai jau galima suprasti iš to, kad žmogus be galo džiaugiasi penktadieniu, daro tai kiekvieną kartą. Jis tarsi prisipažįsta, kad likusios dienos – bevertės, jis kitomis savaitės dienomis ne gyvena, o egzistuoja.

Kiekvieną penktadienį jis morališkai nusiteikęs savaitgaliui, jis laukia šių dienų tarsi išganymo. Žmogus nenori nieko keisti, tiesiog plaukia pasroviui.

Mintyse tik darbas

Kartais savaitgaliais žmogus tiesiog negali atsijungti nuo darbų, galvoti apie ką nors kitą. Jis savo galvoje atkartoja tai, kas vyksta profesinėje srityje, ir nuolat mąsto apie darbą.

Jis tiki, kad savaitgalis skirtas poilsiui. Bet jei pažvelgtų į save, tai suvoktų, jog neduoda sau nei laisvos minutės. Taigi, jis dar labiau pablogina savo būklę, veltui eikvodamas išteklius.

Technologijos valdo žmones

Ir atvirkščiai nebūna. Asmuo gali nepaleisti telefono iš rankų visą savaitgalį, jis gali jį laikyti šalia savęs. Jis automatiškai nuolat tikrina savo paštą, ir tai daro itin dažnai.

Mat jis bijo praleisti ką nors svarbaus, susijusio su darbu. Nuolatinis pašto tikrinimas padeda jam įveikti nerimą, jis jaučiasi saugus būdamas viena koja darbe.

Tokie įpročiai yra pavojingi. Profesinis perdegimas labai pavojingas. Privalu išmokti atsipalaiduoti ir pasilėsi. Tik tada jausitės gerai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *