Trys santykių lūžiai, po kurių tikrai ateis išsiskyrimas

Daugelis žmonių mano, kad santykiai baigiasi kai apie tai pasakote vienas kitam. Tiesą sakant, santykiai baigiasi anksčiau… Daugelis žmonių mano, kad santykiai baigiasi tik tada, kai apie tai vienas kitam tiesiogiai pasakote ir nustojate gyventi kartu. Visgi yra tam tikri įvykiai, kurie signalizuoja, kad santykiai tuoj baigsis.

Kalbame apie vadinamuosius taškus, iš kurių neįmanoma grįžti – situacijas, kuriose, atrodo, dar neišsiskyrėte, atrodo, kad vis dar gyvenate kartu ir tarsi kalbatės vienas su kitu apie meilę, bet tuo pačiu jaučiate, kad santykių likimas yra iš anksto nuspręstas. Tik išskirtiniais atvejais tokius santykius pavyksta išsaugoti, o, dažniausiai išsiskyrimas yra vienintelis natūralus rezultatas. Deja, šie lūžio taškai dažnai slypi paviršiuje, tačiau daugelis nusprendžia užmerkti akis ir jų nepastebėti. Siūlome susipažinti su jais ir, kas žino, gal pavyks išsaugoti santykius?

1. Ginčas, po kurio moteris grasina išeiti

Kartojau ir kartosiu, kad idealių santykių be kivirčų nebūna. Net jei sutiksite tylią pilką pelę, anksčiau ar vėliau vis tiek susiginčysite, nes esate skirtingi žmonės, turintys savo pažiūras, mintis ir norus, ir visai teisinga, kad kai kuriuose iš milijono klausimų nerasite bendros kalbos.

Taigi, ginčytis yra normalu, bet kas nenormalu – moterų grasinimai išeiti. Taip, kaip taisyklė, moteris tuo grasina nusiteikusi, kad jos bus prašoma likti. Tačiau vyras dažnai praleidžia vieną svarbų dalyką. Moteris buvo pasiruošusi išeiti! Tai yra, mintyse ji buvo pasirengusi nutraukti santykius ir išvykti. Mylinti moteris, kuri vertina ir brangina savo vyrą, niekada to nepasakys. Ir kai ji tai pasakė, tai reiškia, kad anksčiau ar vėliau jos grasinimas išsipildys.

2. Atvira nepagarba

Beje, tai – apie vyro vertę. Daugeliui šiuolaikinių moterų vyras yra toks, pavadinkim, išteklius, vadovas, problemų sprendėjas ir tiekėjas. Kai tokios moterys kalba apie meilę, jos nekalba apie meilę konkrečiai vyrui. Jos kalba apie meilę kaip įrankį, kuris gali suteikti tam tikras naudas. Tai yra, dovanas, restoranus, gražius romantiškus pasimatymus, o gal net būstą, automobilį, gerą vyro atlyginimą, statusą ir taip toliau.

Tačiau jei vieną akimirką vyras visa tai praranda, tai moteris tuoj pat eis pas kitą. Daugelis šiuolaikinių moterų net nesupranta, kaip reikia gerbti savo vyrą. Jos to nebuvo mokomos.

Kiek kartų teko matyti įvykius, kur moteris viešai žemino savo vyrą – parduotuvėje, viešajame transporte, bet kur. Meilė? Tikrai ne. O kadangi meilės ir pagarbos nėra, tai tokie santykiai anksčiau ar vėliau baigsis skyrybomis.

3. Kitų vyrų buvimas

Deja, santykiai nebėra kliūtis, neleidžianti gražioms moterims bendrauti su „geriausiu“ draugu. Na, tokiu, kuris dėl jos alpsta jau penkerius metus.

Bendravimas su kitais vyrais pažinčių svetainėse (taip, taip, yra tokių ponių, kurios net būdamos santykiuose turi paskyrą „Tinderyje“).

Nuolatinės kelionės su kolega į restoranus. Naktinis susitikimas su draugėmis. Ir taip toliau. Mane stebina vyrai, kurie į tai užmerkia akis ir sako: „Tai kas. Pagalvok apie tai. Žinau, kad ji mane myli, todėl leidžiu jai daryti tai, ką nori.“ Ir tai yra tiesa, jei moteris tiek ir su jumis eina į pasimatymus, tiek ir randa laiko savo draugams. Tačiau jei į jūsų kvietimus ji atsako, kad neturi laiko, skauda galvą, nėra nuotaikos, o štai draugėms visada randa laiko – metas sunerimti.

Mylinti moteris, kuri vertina santykius ir vertina savo vyrą, niekada neleis sau to, kas aprašyta aukščiau. Jei jai tai leistina, tai jai taip pat leistina vienu momentu susirinkti daiktus ir eiti pas kitą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *