Užklupo liga? Pats laikas pagalvoti apie priežastį

Šiuolaikinė medicina negali nustatyti labai daug ligų priežasčių, taip ir paskelbdama: „Kilmės priežastis nežinoma”. Juk tokių ligų kaip augliai, leukemija, migrena, Bechterevo liga, epilepsija, AIDS ir t.t. priežastys iki šiol iki galo neištirtos. O daugybę ligų, kaip teigia medicina, sukelia organizmui kenksmingi mikrobai ar bakterijos.

Skausmas – tai mūsų organizmo pagalbos šauksmas, būdas prisibelsti iki mūsų ir kažką pranešti. O ką darome mes? Pajutę pačius pirmuosius simptomus puolame ryti tabletes, slopiname skausmą ir laukiame žaibiško pasveikimo.

Visos bet kokių ligų priežastys gali būti suskirstytos į keturis tipus:

  • Ligos, kurias sukelia neteisingas mąstymas;
  • Ligos, kurias sukelia negatyvios emocijos;
  • Ligos, kurias sukelia neteisingi poelgiai;
  • Ligos, kurias sukelia atsainus elgesys su savo organizmu.

Mąstymas ir emocijos labai tampriai susiję tarpusavyje. Iš pradžių į galvą šauna mintis, o po jos seka emocija. Vadinasi, jeigu galvojate apie žmogų blogai, paskui šią mintį iškart seka tokios emocijos kaip smerkimas, pyktis, nuoskauda, susierzinimas ir visa tai – baisi destruktyvi jėga, formuojanti organizme ligas. Išgydyti tokias ligas galima ne tik pradėjus kontroliuoti savo mintis, požiūrį į save bei kitus žmones, bet ir išsiaiškinant savyje tas negatyvias emocijas, kurias jaučiate visą gyvenimą ir dalį kurių seniai palaidojote širdies gilumoje.

Ligą, kurią sukėlė neteisingi poelgiai, išgydyti galima tik tuo atveju, jei suprasite, ką būtent darote ne taip ir tai ištaisysite.

O atsainus elgesys su organizmu – tai neteisinga mityba, miego trūkumas, pernelyg daug alkoholio, rūkymas ir t.t.

Žmogus visus gyvenimo įvykius pritraukia prie savęs pats. Visada. Ir jeigu jis mylėtų save bei aplinkinius, jei pozityviai žvelgtų į gyvenimą, savo organizmą, jeigu analizuotų visus poelgius, tai prie jo neliptų jokie mikroorganizmai.

O pajutus negalavimą, neverta iš karto ryti saujas tablečių, kur kas svarbiau išmokti bendrauti su savo pasąmone ir analizuoti, kokiame organe ir dėl kokios priežasties atsirado skausmas.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *