Valydama namus visada naudoju šį universalų vaisių

Švarūs namai – kiekvienos šeimininkės svajonė. Jei namai tinkamai prižiūrimi, juose gera gyventi. Valymas neturėtų atimti labai daug laiko. Mes jums papasakosime, kaip citrina gali padėti dar efektyviau išvalyti namus. Rezultatas maloniai nustebins!

Mums patinka naminės valymo priemonės, kurias gaminame patys iš natūralių ingredientų. Tai – ne tik ekologiškesnis, bet ir pigesnis sprendimas. Netrukus papasakosime, kuo valant namus gali būti naudinga citrina.

Kodėl  namų valymui vertėtų naudoti citriną?

Gali atrodyti, kad actas ir soda yra vienintelės priemonės, galinčios padėti  efektyviai išvalyti namus. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti ir citrinos,  kuri turi puikų valomąjį poveikį. Citrina gali padėti atsikratyti iš kanalizacijos sklindančio blogo kvapo: tiesiog tarp kanalizacijos ir sietelio įdėkite citrinos griežinėlį, ir kasdien pakeiskite jį nauju. Be to, iš citrinos galite pasigaminti efektyvią valymo priemonę: citrinos sultis sumaišykite su alkoholiu ir vandeniu, ir šią priemonę supilkite į butelį su purkštuvu. Šis mišinys gali sėkmingai pakeisti įvairias valymo priemonės, kurios dažniausiai kainuoja tikrai nepigiai. Be to, dauguma žmonių stengiasi vengti įvairių cheminių medžiagų, kurios yra kenksmingos mūsų sveikatai. Taip pat norime papasakoti apie dar vieną gudrybę: garantuojame, kad jos efektyvumas jus tikrai nustebins!

Citrina ant šluotos: gudrybė, kuri padės efektyviau išvalyti namus

Ši gudrybė yra labai paprasta, tačiau ji gali užtikrinti tikrai puikius rezultatus! Štai – instrukcija, kaip valyti namus su citrina ant šluotos:

· paruoškite šluotą – įsitikinkite, kad ant jos nėra nešvarumų ir dulkių (jei ji nešvari, nuplaukite po karštu vandeniu ir leiskite išdžiūti);

· paimkite 1 citriną ir perpjaukite per pusę;

· įtrinkite šluotos šerius citrinos sultimis arba tiesiog apipurkškite jomis;

· palikite kelioms minutėms, kad sultys įsigertų į pluoštus – tai efektyviai juos dezinfekuos;

· taip paruošta šluota iššluokite grindis ar kitus paviršius.

Jūsų grindys bus ne tik švarios, bet ir dezinfekuotos, nes citrina veiksmingai naikina bakterijas ir mikrobus. Citrina taip pat paliks malonų, gaivų aromatą. Šią namų valymo gudrybę tikrai taikysite ne vieną kartą!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *