Vietos jūsų namuose, kuriose svarbu išlaikyti švarą, kad nepasmerktumėte savęs nesėkmėms

Remiantis Rytų fengšui mokymo filosofija, teigiamos energijos vyravimas jūsų namuose garantuoja laimę, gerą sveikatą ir sėkmę. Šios srities ekspertai papasakojo, kuriose jūsų namų vietose svarbiausia išlaikyti švarą.

Norėdami tai padaryti, pabandykite sutvarkyti namus pagal fengšui taisykles. Stenkitės visada palaikyti švarą namuose ir užkirsti kelią chaoso, purvo, šiukšlių atsiradimui. Qi energija turi cirkuliuoti laisvai, todėl prieš aktyvuojant šią ar kitą zoną, reikia atlikti generalinį valymą ir išmokti nuolat palaikyti tvarką.

Sveikatos zona

Jei jūs ar jūsų namų ūkis turite sveikatos problemų, svarbu atidžiau pažvelgti į sveikatos zoną. Jos kūrimas, aktyvinimas ir vėlesnis švaros palaikymas padės jums tapti protiškai ir fiziškai atsparesniems. Tai padės sustiprinti imunitetą, rasti gerą nuotaiką ir motyvaciją bei susigrąžinti meilę gyvenimui.

Sveikatos zona yra pati svarbiausia, nes tik sveikas žmogus gali nuoširdžiai džiaugtis gyvenimu. Ji yra jūsų namo rytiniame sektoriuje. Norėdami greitai nustatyti, kur yra ši zona, atsistokite nugara į priekines buto ar namo duris, tada pasukite žvilgsnį į dešinę. Tai bus rytinis sektorius.

Svarbiausia sąlyga norint išlaikyti stiprią rytinę fengšui zoną yra švara. Visada stenkitės, kad ši vieta namuose būtų švari. Antroji stiprios sveikatos zonos sąlyga – geras apšvietimas. Jei lango nėra, o saulės šviesa ten neprasiskverbia, tai nesvarbu. Galite įdiegti papildomus šviesos šaltinius. Laikydamiesi dviejų paprastų sąlygų, jūs jau pagerinsite savo gyvenimą. Kalbant apie spalvas, balta, pilka, žalia gali būti laikomos idealiais šios zonos atspalviais. Šią zoną taip pat galite suaktyvinti laikydami joje augalus.

Sėkmės, pinigų, darbo ir kūrybos zona

Kiekvienam iš mūsų be galo svarbūs pinigai ir sėkmė darbe ar versle. Jei viskas gerai su jūsų sveikata ir sveikatos zona, galite pereiti į pinigų ir finansinės sėkmės zoną. Čia svarbu atkreipti dėmesį į dvi sritis.

Pirmoji yra pietuose. Tiesą sakant, ši vieta yra prie pat durų. Tai statuso, sėkmės, autoriteto ir savirealizacijos zona. Jei ji nebus aktyvuota ir nuolat mažės, žmonės jūsų nebegerbs. Didžiulės problemos lauks tų, kurie bus priversti daug laiko skirti deryboms. Ši zona gali būti labai maža. Svarbu ten laikyti ką nors labai brangaus – pavyzdžiui, papuošalus. Taip pat ten galite padėti įvairius sertifikatus, taures, prizus.

Taip pat verta paminėti šiaurinio sektoriaus svarbą. Jis yra tiesiogiai atsakingas už visos šeimos ir kiekvieno asmens finansinę gerovę. Šio sektoriaus elementas yra vanduo. Būtent todėl jame naudinga įrengti akvariumus ir fontanus. Šiam sektoriui geriausiai tinka mėlyna, žalsvai mėlyna, violetinė, turkio spalvos. Stenkitės dažniau valyti šį sektorių.

Meilės, šeimos, ištikimybės zona

Meilės zona yra pietvakariuose. Pasirodo, ši zona yra kairėje priekinių durų pusėje. Šią zoną valdo žemės stichija. Štai kodėl svarbu ten padėti augalus ir, jei įmanoma, pašalinti iš ten visus metalinius daiktus.

Tie, kurie yra vieniši, ten gali padėti nuotrauką su priešingos lyties asmeniu. Tiems, kurie jau rado laimę, ją išlaikyti padės poroms skirti daiktai. Šioje zonoje galite padėti meilės ir šeimos talismanus – dramblį, vėžlį. Ten labai pravartu dėti smilkalus.

Kalbant apie spalvos pasirinkimą, pirmenybę galite teikti smėlio, žalios, rudos spalvos atspalviams. Pagalbinis elementas yra ugnis, todėl harmonijai sukurti galima naudoti tokias spalvas kaip raudona, oranžinė, geltona, rožinė.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *