Visai tai ateityje neturės jokios reikšmės

Labai paprasta dienos bėgyje nukabinti nosį ar susierzinti. Mes linkę itin lengvai vienas kitą įskaudinti, kažkuo piktintis, pernelyg daug rūpinamės, ką apie mus galvoja kiti. Po penkių, dešimties ar daugiau metų šie žemiau išvardinti dalykai neturės jūsų gyvenime absoliučiai jokios reikšmės.

Kasdieniniai nusivylimai. Negana to, kad jie nebeturės jokios reikšmės po daugelio metų – jie nebeturės reikšmės jau po kelių dienų. Kai šitai suvoksite, galėsite gyventi stebėdamas kasdienines savas ir kitų žmonių dramas kur kas ramiau ir pozityviau.

Nesėkmės, verčiančios jaustis kaltu. Anksčiau ar vėliau jūs suprasite, kad kartais viskas gaunasi, o kartais patiriate nesėkmę. Nesėkmė – labai gera pamoka. Kvaila tikėtis, kad visada viskas bus gerai.

Fantazijos apie tobulumą. Švaistydami energiją kurti kažką idealaus, prarasite laiką ir jėgas, kurių gavote realiems dalykams kurti.

Naujovių baimė. Tikėdami, kad esate pajėgūs sukurti kažką naujo, galite kibti į darbą, užuot švaistę laiką, energiją ir jėgas laukimui ir nervams.

Egoistiškos mintys. Vieną gražią dieną suprasite, kad duodami kitiems, iš tikrųjų gaunate gerokai daugiau nei elgdamiesi kaip egoistai.

Internetas. Galite manyti, kad palaikymo ir pritarimo internete jums visiškai pakanka, tačiau anksčiau ar vėliau suprasite, kad kur kas geresnis būdas susilaukti paramos, pritarimo ir palaikymo – bendrauti gyvai.

Darote sau pernelyg didelį spaudimą, siekdami kažko svarbaus. Reikalinga kantrybė mokytis, žengti pirmuosius žingsnius, užmegzti teisingus ryšius. Situaciją jūs būtinai pakeisite, tačiau tai neįvyks per kelias minutes.

Pernelyg kontroliuojate situaciją. Kuo ilgiau gyvenate, tuo aiškiau suprantate, kiek mažai galite kontroliuoti. Šiek tiek atsipalaiduokite ir viskas susiklostys taip, kaip reikia.

Kitų žmonių egoizmas. Kai abstrahuositės nuo svetimo egoizmo, tapsite didesniu realistu ir laisvesniu žmogumi.

Užsiciklinimas ties pergale. Kartais geriau žengti žingsnį atgal ir pagalvoti, ar išties verta eiti toliau, ar ne.

Kitų smerkimas. Kiekvienas iš mūsų kartais pridaro kvailysčių. Tikriausiai jūs nenorėtumėte, kad kitas žmogus spręstų apie jus vien tik pagal jūsų padarytas klaidas. Dėl to ir pats kitų nesmerkite.

Fizinio grožio sudievinimas. Grožis dažniausiai turi labai mažai ką bendro su mūsų vidumi. Gražiu jus padaro tai, kaip jaučiatės ir tai, ką realiai darote.

Prabanga. Puikus dalykas, tačiau realią reikšmę gyvenime turi tai, ko nenusipirksi už jokius pinigus.

Fantazijos apie ateitį. Gyvenimo pabaigoje jūs nebeprisiminsite viso to, apie ką ilgai svajojote. Jūs prisiminsite visus tuos nuostabius įvykius, kuriuos išgyvenote realiai.

PagalNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *